Środa, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 6439
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zgierz: Komplet wygranych walk i pewne zwycięstwo Mateusza Bubina

Wtorek, 12 kwietnia 2011, 14:39
Aktualizacja: 0:13
Autor: MDvR
Zgierz: Komplet wygranych walk i pewne zwycięstwo Mateusza Bubina
Fot. użyczone
Mateusz Bubin, zawodnik brazylijskiego jiu–jitsu Rio Grappling Klub Jelenia Góra wygrał turniej początkujący kategorii –84kg Ring XF Amator Tour rozgrywanego w Zgierzu.

Zawody miały na celu wyłonić przyszłych zawodników gali Ring XF, której odbyły się już trzy edycje. Nasz reprezentant stoczył cztery zwycięskie walki, z czego ostatnia odbywała się w oktagonie potocznie zwanym klatką.

Z żalem muszę przyznać, że poziom organizacji gali był na bardzo niskim poziomie. Najbardziej zawiodłem się właśnie na tym. Moja kategoria wagowa miała zacząć się o godzinie 13.00, a wystartowała o 17.30. No ale trudno przywykłem już do takich sytuacji, gdy startowałem na zawodach w BJJ. Muszę jednak przyznać, że poziom jaki prezentowali inni zawodnicy był wysoki, co pozwoliło mi zapomnieć o organizacyjnych incydentach i cieszyć się walką. Zawodnicy z którymi walczyłem byli naprawdę wymagający, co tym bardziej pozwoliło mi się cieszyć się z wygranej w sporcie, w którym debiutuje. Chciałbym jeszcze podziękować wszystkim przyjaciołom i kolegom którzy pomagali mi przygotować się i wziąć udział w tej właśnie gali i nauczyli mnie wszystkiego, co umiem – wyznał Mateusz Bubin.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group