Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 4881
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kompleksowy remont w szkole muzycznej

Sobota, 17 listopada 2018, 10:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 19 listopada 2018, 6:14
Autor: Paweł Guszała
Jelenia Góra: Kompleksowy remont w szkole muzycznej
Fot. Paweł Guszała
Prace remontowo – termomodernizacyjne budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jeleniej Górze już niedługo mają ruszyć pełną parą. Zakres robót jest bardzo szeroki, a czasu na jego wykonanie coraz mniej. Dzieci i uczniowie mają wrócić do odnowionej placówki w roku szkolnym 2019/2020.

Projekt remontu siedziby Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia, która mieści się przy ulicy Piłsudskiego 26, śmiało można nazwać kompleksowym.

- Faktycznie będzie to taki kompleksowy projekt remontu naszego budynku, który obejmie zarówno prace wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Prace zewnętrzne to prace elewacyjne, przyłączeniowe do miejskiej sieci grzewczej, montaż paneli fotowoltaicznych, wymiana pokrycia dachowego i przyłącze do sieci kanalizacyjnej, której dotąd nie mieliśmy – wylicza Renata Wojciechowska, kierownik gospodarczy PSM I i II st.

Wiele będzie się działo także wewnątrz budynku. Wymienione zostaną okna, odświeżone zostaną wnętrza, w dwóch aulach będzie zamontowana klimatyzacja. Koszt remontu oszacowany został na prawie 4,5 mln złotych. Prace wewnątrz budynku mają potrwać do końca lutego, a na zewnątrz do końca maja 2019 roku.

Na czas remontu administracja szkoły przeniesie się do pomieszczeń biurowych przy ulicy Sudeckiej, zlokalizowanych na terenie komendy PSP w Jeleniej Górze.

Twoja reakcja na artykuł?

12
80%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group