Reklama
Wtorek, 2 czerwca
11°C Jelenia Góra
Czytających: 636 Zalogowanych: 0
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Rykowisko: Polityka Jelenia Góra Środa, 14 grudnia 2016, 12:56 Autor: jelonekbronek 3 wyświetleń

Komitet Obalania Demokracji

Jeśli chodzi o KOD, to szydło całkiem wyszło już z worka. Cel jest jasny: chodzi o obalenie demokratycznego wyboru Polaków. Kto chce obalić? Też jest jasne. Przede wszystkim ci, którzy w wyniku zmiany władzy ponoszą największe straty. Dowodzi tym wszystkim jakieś szemrane towarzystwo spod znaku WSI, Palikota, b. płk. M

Audio

Czytaj na głos

Jasne też kto kogo w Polsce popiera. Opcja esbecko-postkomunistyczna popiera w oczywisty sposób dzisiejszą opozycję i powrót do III RP. Ludzie Solidarności, przede wszystkim te dziesiątki tysięcy anonimowych bohaterów stanu wojennego, popiera w swej zdecydowanej większości obecną władzę. (Przynajmniej w moim środowisku Solidarności Walczącej sprawa jest zupełnie jasna).

Oczywiście w obu dzisiejszych obozach politycznych można odnaleźć figury, które pełniły większe lub mniejsze funkcje w PZPR (w końcu członków PZPR było kilka milionów). Figury, które w taki czy inni sposób z PZPR zerwały i szukają miejsca dla siebie w nowej rzeczywistości. Ja akurat im tego nie zabraniam, chociaż nie patrzę z zachwytem, gdy wybitny funkcjonariusz PZPR robi obecnie za zaciekłego obrońcę demokracji i wolności. Ale sprawy te należy oceniać indywidualnie i różnie z tymi figurami jest. Dziwi mnie, że rozsądni ludzi chwytają się takich pojedynczych spraw jak kundel nogawki i roztrząsają je w nieskończoność. Brak innych argumentów? No bo jeśli z tego robić argument, to znów trzeba iść w statystykę: postkomunistów jest zdecydowanie więcej w obozie opozycji, niż w PiS.

Dla każdego kto zechce pomyśleć bez emocji i zacietrzewienia, zupełnie jasne jest też, kto stoi dziś tam gdzie stało ZOMO, a kto po stronie przeciwnej.

Autor: Internety

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka