Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 7698
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA/ REGION: Kolizje przez nieuwagę

Piątek, 19 lutego 2010, 10:43
Aktualizacja: 10:44
Autor: Angela
JELENIA GÓRA/ REGION: Kolizje przez nieuwagę
Fot. Angela
Dzisiaj przy ulicy Wolności w Jeleniej Górze nieopodal stacji paliw doszło do drobnej stłuczki samochodu osobowego, w którego przód uderzyła wycofująca ciężarówka. Wczoraj natomiast w Miłkowie kierujący wpadł w poślizg i trafił do rowu ścinając przydrożne drzewo. Obaj sprawcy zostali ukarani mandatami.

Kierowca ciężarówki jadąc ulicą Wolności przejechał wjazd bocznej uliczki, w którą miał skręcić. Chciał więc wycofać, jednak nie upewnił się, czy za nim nie stoi inny pojazd i uderzył w samochód osobowy uszkadzając mu przód. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

Wczoraj natomiast w Miłkowie tuż przez godziną 21.00 ciężarówka marki Mercedes wpadła w poślizg i wylądowała w rowie po drodze ścinając jedno z przydrożnych drzew.

Kierującemu nic się nie stało, jednak część samochodu, która wystawała na jezdnię zablokowała przejazd. Policja i straż pożarna zabezpieczali jezdnię niemal do północy, kiedy na miejsce dojechał dźwig i wyciągnął kolosa z przydrożnego rowu.
Za niedostosowanie prędkości do warunków na drodze oraz spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym kierującego ukarano mandatem karnym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group