Sobota, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 9150
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolejowe rozpoczęcie wakacji

Sobota, 25 czerwca 2011, 7:36
Aktualizacja: Niedziela, 26 czerwca 2011, 7:39
Autor: Angela
Jelenia Góra: Kolejowe rozpoczęcie wakacji
Fot. Organizatorzy
W najbliższą niedzielę w Jeleniej Górze odbędzie się impreza, której organizatorami są: poseł Marzena Machałek wraz z posłem do Parlamentu Europejskiego prof. Ryszardem Legutko oraz Komitetem Obrony Dolnośląskich Linii Kolejowych. W programie: rozmowy, prezentacje oraz rozstrzygnięcie konkursu „Moja podróż pociągiem przez Europę”.

Całość rozpocznie się o godz. 11.00 na Dworcu Głównym PKP w Jeleniej Górze, gdzie odbędzie się uroczyste pożegnanie wakacyjnego pociągu InterRegio „Galicja”.

W samo południe spotkanie przeniesie się do Książnicy Karkonoskiej, gdzie zaplanowane są rozmowy o dostępności komunikacyjnej naszego regionu, o sukcesach w uruchamianiu kolejnych połączeń do Kotliny Jeleniogórskiej i działaniach, które należy podejmować, by do Jeleniej Góry można było łatwiej dojechać koleją.

Podczas wydarzenia rozstrzygnięty zostanie konkurs dla uczniów szkół podstawowych „Moja podróż pociągiem przez Europę”. Na koniec przewidziana jest prezentacja multimedialna „Przeszłość i przyszłość kolei w regionie jeleniogórskim”.

Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa.

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group