Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 8380
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolejny „Senior online”

Piątek, 20 sierpnia 2021, 8:10
Autor: 112
Jelenia Góra: Kolejny „Senior online”
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Archiwum Policji
Jeleniogórscy policjanci zapraszają seniorów na kolejne spotkanie w sieci, które odbędzie się 6 września w godzinach 9.00-9.30 w Komendzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze pod linkiem: https://studio.youtube.com/video/i20x8gC86j8/livestreaming

Jest to kolejne spotkanie w sieci na żywo z seniorami. Prowadzić je będzie policjantka Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, w którym udział weźmie dzielnicowy z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze.

Celem działań jest przede wszystkim ułatwienie seniorom kontaktu z Policją i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa. Uświadomienie, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazanie, jak można zatrzymać ten proces. Spotkania te mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże, rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Seniorzy, którzy będą mieli możliwość uczestnictwa w takim spotkaniu profilaktycznym uzyskają informacje, do jakich zdarzeń doszło na danym terenie, jak również będą mogli zadawać pytania, na które w trakcie spotkania lub po odpowiedzą policjanci.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
40%
Hahaha
2
40%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group