Czwartek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 13814
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolejny pobity w centrum miasta

Wtorek, 25 września 2012, 10:17
Aktualizacja: 10:21
Autor: agrzywacz
Dzisiaj (25.09) około godz. 4.00 przy przystanku MZK Podwale w kierunku Cieplic nieznani sprawcy napadli na 35–letniego bezdomnego i dotkliwie go pobili. Zauważył to jeden z okolicznych mieszkańców, który zaalarmował strażników miejskich patrolujących Plac Ratuszowy. Mężczyzna z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Był nietrzeźwy.

- Nasz patrol był na Placu Ratuszowym kiedy otrzymał informację, że przy sklepie nocnym na Podwalu doszło do bójki – informuje Artur Wilimek, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Jeleniej Górze. – Minutę później strażnicy byli już na miejscu. Na środku chodnika znaleźli leżącego mężczyznę i porozrzucane jego rzeczy oraz dużo szkła. Niewykluczone, że doszło do napaści na tle rabunkowym – dodaje Artur Wilimek.

Mężczyzna został zabrany do szpitala. Niewykluczone, że sprawców tego pobicia uda się ustalić po sprawdzeniu nagrań z monitoringu. W okolicy są bowiem zamontowane dwie kamery obrotowe. W nocy nie było jednak strażnika, który mógłby je śledzić.

To już drugie pobicie, do którego w ostatnim czasie doszło w centrum Jeleniej Góry. W niedzielę w nocy (23.09) strażnicy interweniowali w sprawie pobitego mężczyzny na al. Wojska Polskiego w Jeleniej Górze, gdzie w okolicy sklepu nocnego "66" leżał pobity, nieprzytomny mężczyzna z raną głowy.

Czytaj również

Komentarze (55)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group