Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 8216
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolejny darmowy kurs samoobrony dla pań

Środa, 4 maja 2016, 7:55
Aktualizacja: 7:57
Autor: 112
Jelenia Góra: Kolejny darmowy kurs samoobrony dla pań
Fot. Archiwum
Policja jeleniogórska, IPA Region Jelenia Góra wraz z Prezydentem Miasta Jeleniej Góry zaprasza kobiety w wieku od 16 lat , zainteresowane uczestnictwem w kursie samoobrony na spotkanie organizacyjne, które obędzie się jutro (5.05) o godzinie 16.30 w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze przy ul. Nowowiejskiej 43.

Od 6 maja rusza kolejna edycja programu prewencyjnego „Bezpieczna w swoim mieście”. Celem jest przygotowanie mentalne i fizyczne uczestniczek do uniknięcia lub w razie potrzeby odparcia bezpośredniego ataku na życie lub zdrowie.

Przewidziane są wykłady i zajęcia samoobrony, które prowadził będzie instruktor walki wręcz, prelekcje poprowadzi specjalista ds. prewencji kryminalnej oraz psycholog. W zajęciach udział weźmie też prokurator Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze.

- Zajęcia praktyczne odbywać się będą dwa razy w tygodniu – we wtorki i w piątki w sali sportowej Międzyszkolnego Ośrodka Sportu przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie w Jeleniej Górze. Zaplanowano łącznie 10 spotkań po 90 minut. Ostatnie spotkanie na sali odbędzie się 7 czerwca, a oficjalne zakończenie zaplanowano 9 czerwca w sali konferencyjnej KMP w Jeleniej Górze – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Uczestniczki niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców na udział w kursie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group