Sobota, 27 czerwca
26°C Jelenia Góra
reklamy

Kolejni kierowcy stracili prawa jazdy

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

W miniony weekend pięciu kierowców straciło prawo jazdy na trzy miesiące za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Wszyscy zatrzymani do kontroli przekroczyli prędkość o ponad 50 km, rekordzista miał na liczniku więcej o 71 km na godzinę. Dodatkowo zostali ukarani mandatami oraz punktami karnymi.

W dniach 15 i 16 maja br. policjanci pełniąc służbę na Konstytucji 3 Maja, na ul. Jana Pawła II i na al. Solidarności w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej 5 kierujących, którzy w terenie zabudowanym, na ograniczeniu prędkości do 50 km na godzinę mieli na licznikach więcej co najmniej o 58 km. Rekordzistą okazał się 35-letni kierujący pojazdem marki Peugeot, który przekroczył dozwoloną prędkości o 71 km.

Kierowcy stracili prawo jazdy na 3 miesiące, zostali ukarani mandatami oraz policjanci naliczyli im po 10 punktów karnych.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka