Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 8664
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolejne rondo w Jeleniej Górze

Środa, 18 października 2017, 9:32
Aktualizacja: Czwartek, 19 października 2017, 15:54
Autor: Paweł Guszała
Jelenia Góra: Kolejne rondo w Jeleniej Górze
Fot. Paweł Guszała
Wcześniejsze deklaracje władz Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów stały się faktem. Jeleniogórskie drogi są bogatsze o kolejne rondo, tym razem na skrzyżowaniu ulic Podgórzyńskiej z Wolności i Cervi.

- Gdzie tylko możemy, tam staramy się ruch w naszym mieście upłynnić. Pomysł z rondem na skrzyżowaniu Ogińskiego z Różyckiego się sprawdził, teraz czas na kolejne – zapowiedział Jerzy Łużniak, zastępca prezydenta Jeleniej Góry. Wczoraj (17.10.) słowo przeszło w czyn. W godzinach popołudniowych drogowcy namalowali linie i zamontowali znaki ostrzegawcze, od tego momentu w Cieplicach zaczęło funkcjonować nowe rondo.

- Postanowiliśmy wykorzystać dobrą pogodę i wprowadzić nowe oznakowanie I tu ważna informacja dla kierowców, po skończeniu prac od razu zmieniła się organizacja ruchu na tym odcinku – dodaje Jerzy Łużniak.

W najbliższym czasie pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów będą obserwować ruch na tym skrzyżowaniu. W razie potrzeby nanoszone będą korekty. Co Czytelnicy myślą o tej zmianie? Czekamy na komentarze!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (60)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group