Czytających: 11946

Jelenia Góra: Kolejna porażka juniorów młodszych

Wtorek, 13 września 2022, 15:49
Aktualizacja: 16:23
W meczu 3. kolejki 1. ligi wojewódzkiej juniorów młodszych Karkonosze Jelenia Góra musiały uznać wyższość Lechii Dzierżoniów. Biało-niebiescy już do przerwy przegrywali 0:4, a ostatecznie skończyło się wynikiem 0:5.

Duże zmiany kadrowe w ekipie Jarosława Wichowskiego potrzebują czasu, żeby zgrać zespół i widać to w dotychczasowych spotkaniach.
Po porażkach 1:3 z FC Wrocław Academy (u siebie) i Chrobrym Głogów (na wyjeździe), biało-niebiescy zmierzyli się z ekipą Lechii Dzierżoniów. Już w pierwszej połowie przyjezdni pokazali, że tego dnia są znacznie lepsi. Ostatecznie Karkonosze przegrały 0:5, a klasycznym hat-trickiem popisał się Adrian Twardowski.

Warto dodać, że w 3. kolejce 1. ligi dolnośląskiej doszło do rekordowego zwycięstwa w rozgrywkach - Miedź Legnica pokonała Górnika Wałbrzych 31:0!

Karkonosze Jelenia Góra – Lechia Dzierżoniów 0:5 (0:4)

Gole: 0:1 Twardowski 11’, 0:2 Twardowski 14’, 0:3 Twardowski 32’, 0:4 Tomkiewicz 40’, 0:5 Tomkiewicz 79’.

Karkonosze: Kowalczyk (46’ Fediuk) – Kaczmarczyk – Kosiorek (46’ Kania), Ociepa (70’ Łojko), Pakiet, Podobiński, Soliło (46’ Makowski), Sroczyński, Szaciłło-Kulikowski, Szopiński (75’ Stępień), Złocik (46’ Sowiński).
Lechia: Szerszeń – Bednarczyk (80’ Grabowski), Chytry, Duda, Fabian, Kijkowski (75’ Sowiński), Mazik, Moczerad (60’ Polański), Szachniewicz, Tomkiewicz, Twardowski (75’ Dziechciowski).