• Zalogowanych: 5

Kolejna lekcja dla IKS–u

Sobota, 13 stycznia 2018, 18:15
Aktualizacja: 18:19
Kibice IKS–u Jelenia Góra nadal czekają na pierwsze zwycięstwo w historii klubu. W 7. kolejce III ligi kobiet podopieczne Jerzego Sarny uległy akademiczkom z Wrocławia 0:3.

W żadnym z trzech rozegranych setów jeleniogórzanki nie były w stanie powalczyć z wyżej notowanymi rywalkami. Pierwsza partia padła łupem przyjezdnych do 10, w drugiej AZS AWF Wrocław zwyciężył oddając miejscowym tylko 8 punktów, a w ostatnim secie IKS przegrał 11:25.

Mecz rozegrano w hali Zespołu Szkół Technicznych "Mechanik" przy ul. Obrońców Pokoju w Jeleniej Górze. W tabeli ostatniej klasy rozgrywkowej siatkarek IKS z dorobkiem 1 punktu (za porażkę w 1. kolejce 2:3) zajmuje ostatnie miejsce, a AZS AWF Wrocław jest trzeci (5 zwycięstw w 7 meczach).

Następna kolejka zostanie rozegrana 27 stycznia - wtedy jeleniogórzanki będą miały szansę na pierwsze - historyczne - zwycięstwo, bowiem do stolicy Karkonoszy przyjedzie przedostatni w tabeli UKPS Lubin, który jedyne dwa punkty w tym sezonie zdobył pokonując nasz zespół po tie-breaku na starcie rozgrywek.

IKS Jelenia Góra - AZS AWF Piko Sport Wrocław 0:3 (10:25, 8:25, 11:25)