Sobota, 27 czerwca
34°C Jelenia Góra
reklamy

Kolejna kolizja z udziałem motocyklisty

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Wczoraj (7.04) przed godz. 15:00 na ul. Wrocławskiej w Jeleniej Górze doszło do zdarzenia z udziałem motocyklisty, który jako jedyny poszkodowany trafił ze złamaną nogą do szpitala.

Kierujący motocyklem bmw 40-letni mężczyzna w bliżej nieustalonych okolicznościach i najprawdopodobniej nie zachowując należytej ostrożności, w wyniku nadmiernej prędkości uderzył w znajdujący się przed nim pojazd marki Mercedes, którym kierował 34-latek, a następnie przeleciał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w forda, którym kierowała 39-letnia mieszkanka gminy Jeżów Sudecki – opisała zdarzenie rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, podinsp. Edyta Bagrowska.

Motocyklista ze złamaniem i ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala. Wyjaśniane są okoliczności, wszyscy byli trzeźwy, a zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja, gdyż to motocyklista był jego sprawcą.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka