Środa, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 8523
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Koleją z rowerem już za złotówkę

Piątek, 20 maja 2011, 7:28
Aktualizacja: 7:28
Autor: Angela
REGION JELENIOGÓRSKI: Koleją z rowerem już za złotówkę
Fot. Archiwum
Do 30 września w pociągach REGIO można przewozić rower za złotówkę. Wiosenną promocję, która trwa od kwietnia wprowadziły Przewozy Regionalne. – To kwota symboliczna, natomiast wrażenia z wycieczek rowerowych są bezcenne – piszą przedstawiciele PR.

Bilet „Kolej na rower” jest ważny łącznie z biletem na przejazd osób. Uprawnia do jednorazowego przewozu roweru w relacji na nim wskazanej i jest ważny łącznie z biletem na przejazd. Można go kupić w kasie lub u konduktora.

Promocja obowiązuje we wszystkie weekendy sezonu aż do końca września – od północy dnia poprzedzającego pierwszy dzień wolny do godziny 24.00 ostatniego dnia wolnego. Zazwyczaj będzie to od północy z czwartku na piątek do północy z niedzieli na poniedziałek. Ale na przykład w czerwcowy "długi weekend" zaczynający się przed świętem Bożego Ciała promocja będzie obowiązywała już od środy 22 czerwca do niedzieli 26 czerwca, czyli aż przez 5 dni z rzędu!

- Rower – dla jednych ekologiczny i alternatywny środek transportu, dla drugich sposób spędzania wolnego czasu, a nawet styl życia. Turystyka rowerowa w Polsce z każdym rokiem zyskuje coraz więcej zwolenników, a Przewozy Regionalnie wspierają aktywne spędzanie wolnego czasu.

W tym roku miesiąc wcześniej niż poprzednio ofertą KOLEJ NA ROWER zachęcamy pasażerów pociągów REGIO do podróży z rowerami. Amatorzy „dwóch kółek” dotrą nimi do atrakcyjnych miejscowości turystycznych, zapewniając dogodny dojazd do szlaków i ścieżek rowerowych – piszą Przewozy Regionalne, które wprowadziły promocję na przewóz rowerów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Przewozów Regionalnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group