Niedziela, 28 lutego
Imieniny: Lecha, Romana
Czytających: 6891
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA/ REGION: Koleją taniej mimo wszystko

Sobota, 25 lutego 2012, 9:42
Aktualizacja: 10:44
Autor: Es
Kto często musi jeździć do innych miast, choćby na studia, dzięki ofercie Przewozów Regionalnych, za pociąg zapłaci mniej niż za bilet autobusowy.

Chcąc dostać się do Wrocławia z Jeleniej Góry autobusem, trzeba zapłacić około 24 złotych za bilet ulgowy w jedną stronę (około 30 PLN). Czas podróży to około dwie godziny. Wprawdzie pociągiem jazda trwa ponad godzinę dłużej, jednak jest taniej. W Przewozach Regionalnych bilet normalny kosztuje 22 zł.a studencki 10.50. Warto korzystać z oferty ,,Ty i raz,dwa, trzy". Za pierwszy bilet normalny płacimy 22zł. następny drugi, trzeci i czwarty bilet tańszy jest o 30 procent, czyli 15.40 zł. Oferta taka obowiązuje także w połączeniu z Krakowem.

Spółka kolejowa Intercity także przygotowała ofertę specjalną dla pasażerów podróżujących na trasie Jelenia Góra-Wrocław Główny. To tzw. Bilet Rewelacyjny ważny na trasie Szklarska Poręba - Jelenia Góra - Wrocław Gł. Bilet normalny kosztuje 27zł. studencki - 13.23zł. Bilety obowiązują w pociągach TLK ,,Rozewie,, do Gdyni Gł. i TLK ,,Karkonosze" do Warszawy Wschodniej.

Więcej informacji na : przewozyregionalne.pl , kolej.dolnyslask.pl , pks.jgora.pl , intercity.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group