Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 3306
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Kobieco i kameralnie w Karpaczu…

Środa, 7 maja 2014, 8:00
Aktualizacja: 8:05
Autor: Org
Karpacz: Kobieco i kameralnie w Karpaczu…
Fot. Oganizator
…a to za sprawą Kobiecanek Kameralnie – spotkania dedykowanego wszystkim mieszkankom, bez względu na wiek. Odbędzie się ono 23. maja o godz. 18.00 w Zespole Szkół w Karpaczu – Gimnazjum im. Ratowników Górskich przy ul. Łącznej. Wstęp jest wolny.

To właśnie takie przysłowiowe 5 minut tylko dla kobiet zapracowanych, zabieganych i zaangażowanych w wychowywanie dzieci i prowadzenie domu. Kobiecanki prowadzą cykl spotkań na całym Dolnym Śląsku. Tym razem czas na Karpacz, który dołączył do projektu.

Będzie miło, ale i pożytecznie. Kobiecanki rozpoczną się od recitalu w wykonaniu Anny Rudewicz, która wyśpiewa po francusku repertuar Edith Piaf. Garść porad, na temat tego, czy istnieje dieta cud i warto się jej poświęcić, wyłoży Aleksandra Szczygielska, dietetyczka. W programie także wzruszająca historia życia znanej aktorki, Audrey Hupburn – ikony (o czym się rzekonamy), nie tylko piękna…

Kobiecanki Kameralnie to także czas na letnie metamorfozy z zakresu stylu i urody. Panie skorzystają z porad zawodowej stylistki Eweliny Małeckiej – Gad z Malinowych Wieszaków. Ponadto dowiedzą się o letnich trendach i o dziesięciu zasadach perfekcyjnego stylu.

O nowinki ze świata urody zadba wizażystka Ewa Borkowska, która wykona paniom lekki make-up. Ten punkt programu organizatorzy uzupełnili o znaną w Karpaczu akcję wymiany ubrań i dodatków: Misz-Masz, której inicjatorkami są dwie mieszkanki Karpacza, Monika Trzebowska i Agnieszka Mieszkalska. Wystarczy zabrać ze sobą zadbaną rzecz, przykładowo spódniczkę, bluzkę czy dodatki, którymi będzie można się wymienić z innymi paniami. Wymiana będzie bezpłatna.

Na zakończenie organizatorzy wręczą paniom kosmetyczne upominki. Kto tym razem będzie miał szczęście podczas losowania? Zapraszamy na Kobiecanki Kameralnie! Wstęp wolny.

Więcej o działaniach dla kobiet, nie tylko tych kameralnych, można przeczytać na stronie www.kobiecanki.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group