Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 5100
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: KKS podsumował 2014 rok

Niedziela, 25 stycznia 2015, 16:48
Aktualizacja: 16:50
Autor: MDvR
Jelenia Góra: KKS podsumował 2014 rok
Fot. archiwum
W sobotę, 17 stycznia Karkonoski Klub Sportowy "Jelenia Góra" podsumował kolejny rok działalności. W czasie imprezy zorganizowanej po raz kolejny w zabobrzańskiej "Euforii", bawili się rodzice zawodników, trenerzy, działacze, sponsorzy oraz sympatycy klubu.

Sobotnia impreza była kolejną zorganizowaną w Euforii (właściciele Edyta i Michał Wawrzyniak), w której udział wzięły osoby oraz przedstawiciele instytucji i firm związanych z działalnością klubu w 2014 roku. Po prezentacji multimedialnej przedstawionej przez prezesa Andrzeja Szustaka podziękowano za pomoc organizacyjną i finansową, dzięki której możliwe było funkcjonowanie klubu. Upominki wręczali prezes klubu Andrzej Szustak oraz prezes honorowy Zbigniew Ładziński.

Szczególne podziękowania skierowano do prezydenta miasta Marcina Zawiły - głównego sponsora jeleniogórskiego klubu. Po części oficjalnej uczestnicy imprezy w rozmowach towarzyskich wspominali miniony rok oraz deklarowali wsparcie w 2015 roku. W zabawie aktywnie uczestniczyli rodzice zawodników wszystkich grup bawiąc się świetnie do białego rana.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group