Sobota, 27 czerwca
26°C Jelenia Góra
reklamy

Kierujący z narkotykami i bez uprawnień

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki oraz nie posiadał uprawnień do kierowania. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę, z której można uzyskać kilkanaście porcji handlowych.

W poniedziałek (22.02) około godziny 23.25 policjanci w Miłkowie zauważyli pojazd marki Skoda, którego kierujący na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył. Funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli drogowej.

Kierującym okazał się 29-letni mieszkaniec Jeleniej Góry. Podczas czynności mężczyzna dziwnie się zachowywał, był wyraźnie zdenerwowany. Jak się później okazało, powodem jego zdenerwowania były narkotyki. Jeleniogórzanin posiadał amfetaminę, z której można uzyskać kilkanaście porcji handlowych. Ponadto a kierował pojazdem bez uprawnień oraz najprawdopodobniej będąc pod wpływem narkotyków. W tej sytuacji pobrano mu krew do badań – informuje podinspektor Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

29-latek odpowie przed sądem. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności. Jeżeli badanie krwi potwierdzi, że mężczyzna kierował autem będąc pod działaniem narkotyków odpowie również za to przestępstwo.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka