Sobota, 27 czerwca
25°C Jelenia Góra
reklamy

Kierowca pod gazem chciał wieźć młodzież do Pragi

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Policjanci udaremnili wyjazd na wycieczkę do stolicy Czech autokaru z młodzieżą, którego kierowca był nietrzeźwy. Policja została zaalarmowana przez jednego z rodziców.

reklamy

W czwartek rano oficer dyżurny z Komisariatu Policji w Karpaczu otrzymał telefoniczne zgłoszenie od jednego z rodziców prośbą sprawdzenie trzeźwości kierowcy autokaru, który ma wyjechać z gimnazjalistami z Puław na wycieczkę do Pragi.

50-cio osobowa grupa gimnazjalistów przebywała w jednym z pensjonatów w Karpaczu na dwudniowej wycieczce. Dzisiaj rano zaplanowano wyjazd do Pragi.

– Jeden z rodziców podejrzewał, że kierowca może być nietrzeźwy. Kiedy podjechali funkcjonariusze, 33-letni mężczyzna szedł w kierunku autokaru. Policjanci przebadali go na zawartość alkoholu w organizmie. Badanie wykazało 0,8 promila – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Funkcjonariusze pouczyli kierowcę o konsekwencjach prawnych wynikających z kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, a organizatora wycieczki o możliwości dochodzenia swoich roszczeń na drodze cywilno-prawej.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka