Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 13914
Zalogowanych: 94
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Kierowca i pasażer z marihuaną

Wtorek, 5 stycznia 2016, 13:26
Aktualizacja: 13:29
Autor: 112
Kowary: Kierowca i pasażer z marihuaną
Fot. Archiwum
Policjanci z Kowar zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 32 i 33 lata, którzy mieli narkotyki. Dodatkowo 32–latek poszukiwany był do ustalenia miejsca pobytu oraz celem doprowadzenia go do zakładu karnego w związku z niezapłaconą grzywną.

W sobotę (2.01) około godziny 20.20 policjanci na jednej z ulic w Kowarach zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Citroen. Kierowcą okazał się 32 –letni mężczyzna, który podróżował ze swoim o rok starszym kolegą.

- W aucie policjanci wyczuli zapach marihuany. Ponadto zauważyli, że pasażer próbował coś ukryć pod siedzeniem. Okazało się, że były to narkotyki. Kiedy policjanci zabezpieczyli marihuanę należącą do 33-latka, wówczas kierowca przyznał się, że on także posiada narkotyki. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę , z której można uzyskać blisko 150 porcji handlowych – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Ile książek przeczytałaś/eś w tym roku?

Oddanych
głosów
852
Żadnej
29%
Jedną
8%
Dwie
8%
Trzy lub więcej
55%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Czy szczepionka na COVID sprzedała nam raka? Prawda czy mit?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Jelonka wczoraj
Jelenia Góra 100 lat temu i hotel "Pod Brązowym Jeleniem"
 
112
Do rowu przed Przełęczą Kowarską
 
Aktualności
Dolnemu Śląskowi stuknęło 80 lat
 
Pieniądze
W elektrowni Turów powstała największa w kraju oczyszczalnia
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group