Sobota, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 5600
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kierowca autobusu kursowego był pijany!

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 22 września 2014, 11:46
Aktualizacja: 11:50
Autor: 112
Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę autobusu kursowego z Karpacza do Mławy. Jego zmiennik, który miał go zastąpić w drodze też nie był trzeźwy.

W sobotę, 20 września, około godziny 21.00 policjanci zostali powiadomieni o dziwnym zachowaniu kierowcy autobusu kursowego z Karpacza do Mławy. Autobus miał wyruszyć w trasę o godzinie 19.00, ale z niewyjaśnionych powodów nie rozpoczynał kursu. Kierowca spacerował wokół autokaru. Pasażerowie podejrzewali, że może być on pod wpływem alkoholu.

- Policjanci zauważyli wskazany autobus na ul. Konstytucji 3 Maja w Karpaczu, chwilę potem jak wyjechał w trasę. Zatrzymali go do kontroli drogowej. Kierującym był 46-letni mieszkaniec Warszawy. Od mężczyzny czuć było zapach alkoholu. Badanie wykazało w jego organizmie 1,5 promila. W trakcie czynności okazało się, że 24-letni mężczyzna, który miał kierowcę zastąpić w trasie również był pod wpływem alkoholu. Badanie w jego przypadku wykazało 0,3 promila – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

- Mieszkańcowi Warszawy za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do dwóch lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i utrata prawa jazdy – dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27) Dodaj komentarz

~pavka 22-09-2014 12:22
skutki uboczne bycia mistrzem swiata ;)
~pasazer 22-09-2014 12:25
wielke aj waj. Chłopaki zjechali nad ranem ze stolicy, zatrzymali się na stacji paliw w Kowarach (jak zwykle) po 2 czteropaki i 0,7, wypili śniadanie i od razu afera... Dziwne, że dopiero teraz taka akcja wyszła.
~ 22-09-2014 13:05
No i co? co drugi Polak jest pijany w miejscu pracy. Taki kraj, taki obyczaj.
~ZielonaWyspa 22-09-2014 13:15
a policja czekała za zakretem az tylko ruszyl zeby zabrac prawko. a nie mozna bylo temu zapobiec i uswiadomic zanim wyjechali. co za kraj.
~ryś333 22-09-2014 13:47
bo świat na trzeźwo jest ne do przyjęcia
~ 22-09-2014 13:49
Ha ha ha. hue hue hue..uswiadomic przestepce.
~Ex-Men.L 22-09-2014 15:55
Nie piję żadnego alkoholu od 6 lat. I jak sobie przypomnę smak wódy to mnie telepie. No i ten kac następnego dnia... Już nigdy tego nie doświadczę....
~do ex-men 22-09-2014 17:34
nie wiesz co dobre..
~Bezdomny 22-09-2014 18:22
I tym sposobem nasza kochana policja vel milicja podbija sobie statystykę.Na innym polu sukcesu brak.Gdzie są mordercy gen.Papały?O tym wielka cisza i zero sukcesu!!!!
~asd 22-09-2014 19:15
~Ex-Men.L - jakżeś chlał na umór to nic dziwnego, że masz takie wspomnienia. bo pić to trzeba umić!
~kk 22-09-2014 20:17
Mam 57 lat nigdy nie pilem i nie paliłem calkiem mi z tym dobrze nie cierpię alkocholików
~strażak sam 22-09-2014 21:14
i do tego złodzieje, bo każdy pijak to złodziej
MALKONTENT 22-09-2014 21:54
22-09-2014 20:17 | ~kk |= *-27.airmax.pl (176.111.*.*) Mam 57 lat nigdy nie pilem i nie paliłem calkiem mi z tym dobrze nie cierpię alkocholików a ja piłem i paliłem ! naucz się pisać poprawnie
~Podróżnik 22-09-2014 22:35
A to ciekawe, skąd redakcja wytrzasnęła taki autobus. Z Karpacza do Mławy nie ma połączenia. Może dziennikarz walił razem z kierowcami autobusu do Warszawy.
~ 22-09-2014 23:07
Brawo pasażerowie!!!
~do 13:05 23-09-2014 0:59
@ dsl.nethinks.com (212.218.*.*): O, trоll niemiecki znowu się odezwał. Ty na trzeźwo nigdy nie chodzisz i dlatego takie głuрie komenty walisz. Tylko wstyd przynosisz Polakom, ...!
~olo002 23-09-2014 7:53
Autobus był z PKS MŁAWA a miał jechać kursem Karpacz-Warszawa
~Stanleyowsky 23-09-2014 8:53
Kiedy organizowany jest wyjazd dzieciaków na kolonie itp. to wezwana milicja sprawdza wszystko przed wyjazdem. Tutaj chyba faktycznie chcieli podbić statystykę i zaczaili się za zakrętem, zamiast reagować natychmiast?
~lechu 23-09-2014 13:24
a co na to czechu
~ 24-09-2014 11:00
no no to się wykazali , czekali aż ruszy i dopiero go zatrzymali "działania operacyjne"
~ 24-09-2014 16:19
no no, a ten kierwoca to sie dopiero wykazal. Bronisz pijusa za kierownica? Gdyby nie ruszyl to by bylo, ze nie prowadzil pojazdu.
~ 24-09-2014 16:55
Dla tego ja w pracy wypijam góra dwa piwa.
~leoś 25-09-2014 9:50
alkomat dla pasażerów przed wejściem do autokaru a potem wydawać opinie jeden bukiet zawinił a z innych robicie alkoholików popatrzcie co sobą reprezentujecie
~ 25-09-2014 12:54
Alkomat dla pasazerow??? A czy oni maja prowadzic autobus? Bronisz pijanego kierowcy? Obys nigdy nie mial okazji jechac z pijusem za kierownica
~loś 25-09-2014 18:04
nikogo nie bronie tylko nie piszcie głupot że wszyscy kierowcy to pijacy pijany pasażer też jest zagrożeniem dla wszystkich a w kowarach zakupy /0,7 i po czteropaku chyba z siebie brał przykład ...
~@ loś 26-09-2014 7:46
kolega przyłapanych? To jest norma kierowców na tym kursie. Gatunki piwa i wódeczki podać? Patologię trzeba tępić, a nie wywieszać po całej Polsce bilbordy z hasłem "uzależniony nie znaczy gorszy".
~ 26-09-2014 9:33
Uzalezniony JEST gorszy. Pod KAZDYM wzgledem. Jako ojciec/matka, jako wspolmalzonek, pracownik, kierowca, jako kumpel, czy wreszcie jako pacjent. Bo chory z wlasnego wyboru, a dostaje leczenie, jak inni. Alkoholizm to choroba. Ale z wlasnego wyboru. Kto broni alkoholikow, sam ma jakis problem. Ja nimi gardze.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group