Niedziela, 19 września
Imieniny: Konstancji, Teodora
Czytających: 6038
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kiermasz świąteczny w Sobieszowie

Poniedziałek, 16 grudnia 2013, 11:51
Aktualizacja: 15:47
Autor: AP
Jelenia Góra: Kiermasz świąteczny w Sobieszowie
Fot. AP
W rodzinnej atmosferze w miniony weekend, odbył się kiermasz świąteczny, przygotowany przez dzieci i rodziców z Zespołu Szkoły Podstawowej nr 15 i Gimnazjum nr 5 w Sobieszowie. Można było na nim obejrzeć i kupić przepiękne ręcznie wykonane ozdoby świąteczne, choinkowe, stroiki, wypieki oraz świąteczne potrawy.

Jak co roku zgromadził wielu mieszkańców Sobieszowa i okolic. Na kiermaszu uczniowie szkoły zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, teatralne i muzyczne.

Oddział przedszkolny pod kierunkiem Zdzisławy Kościukiewicz przygotował kolędy, pastorałki zaś Monika Stradomska i Lucyna Górawska wraz z uczniami z klasy I b i III przygotowały jasełka. Swój talent muzyczny zaprezentowali: uczennice i uczniowie starszych klas: B.Gydała, A.Staworzyński, E.Skoczeń, E.Rudowicz, A. i M. Gębickie. Podczas kiermaszu zostały wręczone również nagrody w konkursach na Stroik Bożonarodzeniowy i Miniaturową Szopkę Bożonarodzeniową.

W konkursie na „Stroik Świąteczny” nagrodzeni zostali: A.Rusnak, G. Żabierek, M Sadowska , J.Staworzyński i A.Giza. W konkursie na „Szopkę Bożonarodzeniową” nagrodzeni zostali: O.Łozowiecki, A.Staworzyński, P.Suboczewska, W.Nowak, J.Kriger K.Gedyga, G.Krynicka. Goście opuszczali imprezę przesiąknięci atmosferą świąt i pod urokiem prezentacji, które zobaczyli i usłyszeli.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group