Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 14 października
Imieniny: Bernarda, Dominika
Czytających: 13682
Zalogowanych: 105
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Kiedy ojciec spał, syn buszował z jego kartą

Poniedziałek, 1 lipca 2019, 13:15
Aktualizacja: Wtorek, 2 lipca 2019, 6:41
Autor: 112
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który 54 razy posłużył się kartą płatniczą należącą do ojca. Mężczyzna płacił nią za zakupy. Korzystał z niej w czasie, kiedy ojciec spał, a następnie odkładał ją w to samo miejsce. Pokrzywdzony poniesione straty oszacował na około 5 tysięcy złotych.

38-latek w kwietniu i w maju posłużył się 54 razy kartą płatniczą należącą do ojca. Ojciec o tym, że zniknęły mu pieniądze z konta zorientował się dopiero po dwóch miesiącach, gdy otrzymał wyciąg z banku. Był bardzo zdziwiony, gdyż z kartą się nie rozstawał.

Funkcjonariusze z Kowar prowadząc czynności w tej sprawie, na podstawie zebranych informacji oraz na podstawie analizy monitoringu, wytypowali i zatrzymali 38-latka jako podejrzewanego o te czyny.

Mężczyzna odpowie za kradzież z włamaniem. Grozi za to do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

10
56%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
11%
Złości
6
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy leżałeś kiedykolwiek w szpitalu?

Oddanych
głosów
872
Tak, raz
61%
Tak, jestem tam częstym gościem
25%
Nie, nigdy
14%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Czego jeszcze nie wiesz o ślubie?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Srebrna Lucynka powitana w ratuszu
 
Edukacja
KANS zainaugurowała nowy rok akademicki
 
Edukacja
Nauczyciele z pasją
 
112
53–latek szedł dookoła Polski – za Gryfowem potrącił go samochód
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group