Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Kibole zdemolowali wagon i rzucali się na policjantów

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Nawet pięć lat w więzieniu, aby zmądrzeć (co mało prawdopodobne) może mieć dwóch 22–letnich osobników, którzy – wracając z meczu – narozrabiali w pociągu i byli agresywni w stosunku do policji.

reklamy

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Jeleniej Górze, gdy wieczorem kibice wracali z meczu z Wałbrzycha. Pracownicy kolei zauważyli w wagonach zniszczenia, których dopuścili się dwaj jeleniogórscy kibole i powiadomili o przestępstwie policję.

– Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że wandale w podróży uszkodzili elementy wyposażenia wagonu. Wyłamali pięć stolików podokiennych oraz wyrwali wieszaki rowerowe. W trakcie zatrzymania byli agresywni i nie stosowali się do poleceń funkcjonariuszy – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Zatrzymanym grozi kara do pięciu lat więzienia. Niestety, trudno się spodziewać, że taką karę właśnie dostaną. A szkoda.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka