Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 4068
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION KRAJ: Katarzyna Grabowska dostrzeżona w „X Factor”

Wtorek, 3 kwietnia 2012, 8:39
Aktualizacja: 8:39
Autor: Accipiter
REGION KRAJ: Katarzyna Grabowska dostrzeżona w „X Factor”
Fot. Archiwum
Po sukcesach w programach „Szansa na Sukces”, „Bitwa na głosy” i „The Voice of Poland. Najlepszy głos”, jeleniogórzanka Katarzyna Grabowska po raz kolejny swoim talentem wokalnym przekonała do siebie jurorów muzycznego show. Tym razem w drugiej edycji „X Factor”.

Jest absolwentką jeleniogórskiej Szkoły Podstawowej nr 14 (dziś mieści się tu Gimnazjum nr 2) oraz Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena w Poznaniu. Przeniosła się jednak do Warszawy, gdzie aktualnie studiuje w Wyższej Szkole Pedagogicznej i prowadzi zajęcia wokalne w domach kultury. Od początku tego roku współpracuje z Leszkiem Wiklakiem i jego zespołem, a w międzyczasie skupia się nad własnym projektem solowym.

W 2010 roku wygrała w programie TVP2 „Szansa na sukces”, gdzie zaśpiewała utwór „Gdzie ten, który powie mi” z repertuaru grupy Brathanki. Następnie w ubiegłorocznych wiosennych zmaganiach w programie TVP2 „Bitwa na głosy” zwyciężyła razem z zespołem Piotra Kupichy. Po raz trzeci jesienią 2011 zachwyciła jurorów programu TVP2 „The Voice of Poland. Najlepszy głos”.

W minioną sobotę (31 marca) Katarzyna Grabowska raz jeszcze zrobiła właściwe wrażenie na publiczności i jurorach ostatniego odcinka castingów drugiej edycji programu telewizji TVN „X Factor” wykonując przebój „Mercy” z dorobku walijskiej piosenkarki Duffy. - Jak fajnie ty wyglądasz, dziewczyno! Jestem na „tak” - skomentowała występ wokalistka Tatiana Okupnik. - Nie ma co. Byłoby nam smutno bez Kasi. I ja jestem na „tak” – dodał Kuba Wojewódzki.

Zachwytu dwóch jurorów nie podzielił jednak piosenkarz Czesław Mozil, znany bardziej jako Czesław Śpiewa, któremu nie spodobało się jej „ye, ye, ye”. Katarzyna Grabowska dopiero przekonała go do siebie wyśpiewując w zmysłowy sposób jego imię - „Czesław”. Specjalna dedykacja zdołała przekonać trzeciego jurora. Katarzyna Grabowska pokonała ten etap eliminacji z trzema głosami na „tak” na swoim koncie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group