Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 3574
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Karpacz dla medyków

Piątek, 3 kwietnia 2020, 9:02
Aktualizacja: Niedziela, 5 kwietnia 2020, 6:22
Autor: KED
Karpacz: Karpacz dla medyków
Fot. UM Karpacz
Karpacz wzorem miast nadmorskich – Helu i Krynicy Morskiej – rozpoczął akcję wsparcia dla służb medycznych „ Karpacz na dyżur”.

Magistrat miasta pod Śnieżką zachęca lokalnych gestorów do przekazywania voucherów na noclegi, gastronomię, wstęp do atrakcji turystycznych oraz innych usług, które umilą pobyt w mieście. Mają z nich zostać stworzone bezpłatne pakiety pobytowe, które następnie będą przekazane dla personelu medycznego z pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

Sytuacja związana z epidemią koronawirusa dotyka dziś nas wszystkich. Z niepokojem obserwujemy to co się dzieje i czekamy na dalszy rozwój sytuacji – mówi burmistrz Karpacza Radosław Jęcek. - Są jednak ludzie, którzy każdego dnia  toczą walkę o nasze zdrowie i bezpieczeństwo – lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, personel obsługi szpitala. Okażmy im swoją wdzięczność i dajmy to, co mamy najlepszego. Pozwólmy im odpocząć, spędzić czas z rodziną i odetchnąć od codzienności szpitalnych korytarzy kiedy to wszystko się skończy - dodaje burmistrz.

Twoja reakcja na artykuł?

30
81%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
5%
Nudzi
1
3%
Smuci
2
5%
Złości
2
5%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group