Poniedziałek, 8 marca
Imieniny: Beaty, Jana
Czytających: 6815
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

IV-liga piłkarska: Karkonosze powalczą o fotel lidera!

Piątek, 5 października 2012, 0:45
Aktualizacja: 0:46
Autor: Przemo
IV-liga piłkarska: Karkonosze powalczą o fotel lidera!
Fot. archiwum
W 10. kolejce piłkarskiej IV–ligi podopieczni Artura Milewskiego rozegrają mecz w Strzegomiu, który może sprawić, że wrócą na pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

AKS ma za sobą serię trzech ligowych zwycięstw (w międzyczasie odpadli z okręgowego Pucharu Polski - 0:1 z Victorią Świebodzice). Najpierw pokonał Olimpię Kowary 2:0, następnie rozprawił się ze żmigrodzkim Piastem (1:0), a w poprzedniej kolejce strzegomianie rozbili w Kłodzku miejscową Nysę 6:1.

Karkonosze po czterech meczach bez wygranej zanotowali dwa kolejne zwycięstwa: z rezerwami Miedzi 4:3 i bardzo cenne w Żmigrodzie 3:1. To właśnie poprzedni rywal biało-niebieskich wciąż znajduje się na czele tabeli, ale przeżywa wyraźny kryzys, gdyż po porażkach z AKS-em i Karkonoszami odpadł również z Pucharu Polski (1:2 z KP Brzeg Dolny). W przypadku zwycięstwa jeleniogórzan i potknięcia lidera, to właśnie podopieczni trenera Milewskiego wskoczą na pierwsze miejsce w walce o awans do III-ligi.

Równie ciekawie powinno być w Zawidowie, gdzie Olimpia Kowary po dwóch wysokich zwycięstwach z rzędu (4:0 w Kłodzku i 5:2 w Lubaniu) zagra w roli gospodarza z miejscowym Piastem.

Zestaw par 10. kolejki:
Sobota, 6.X:
GKS Kobierzyce - Miedź II Legnica 15:00
AKS Granit Strzegom - Karkonosze Jelenia Góra 16:00
Granica Bogatynia - Piast Żmigród 16:00
Olimpia Kowary - Piast Zawidów 16:00 (mecz w Zawidowie, Olimpia gospodarzem)
Pogoń Oleśnica - Sokół Wielka Lipa 16:00
Piast Nowa Ruda - Nysa Zgorzelec 16:00

Niedziela, 7.X:
Nysa Kłodzko - Łużyce Lubań 13:30
Orla Wąsosz - Orkan Szczedrzykowice 15:00

Tabela:
1. Piast Żmigród---------------9 – 18 – 20-10
2. Karkonosze Jelenia Góra--9 – 17 – 19-13

3. Orla Wąsosz-----------------9 – 16 – 12-11
4. Piast Zawidów--------------9 – 16 – 13-7
5. Sokół Wielka Lipa----------9 – 15 – 15-13
6. Pogoń Oleśnica--------------9 – 15 – 15-13
7. AKS Strzegom---------------9 – 15 – 16-8
8. Granica Bogatynia----------9 – 14 – 17-11
9. GKS Kobierzyce------------9 – 14 – 19-17
10. Olimpia Kowary-------------9 – 11 – 17-14
11. Orkan Szczedrzykowice---9 – 11 – 10-18
12. Piast Nowa Ruda-----------9 – 10 – 13-13
13. Łużyce Lubań--------------9 – 8 – 15-24
14. Nysa Zgorzelec-------------9 – 8 – 9-19
15. Miedź II Legnica------------9 – 5 – 13-14
16. Nysa Kłodzko---------------9 – 3 – 6-24

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group