Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 6822
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karkonosze i Lotnik bez rozstrzygnięcia

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 26 lipca 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 26 lipca 2006, 11:34
Autor: Agnieszka Rafińska
Fot. RAFA
Stadion przy ulicy Lubańskiej gościł we wtorek piłkarzy Karkonoszy i Lotnika. Zmagania obu ekip, miały pokazać, która z drużyn znajduje się aktualnie w lepszej dyspozycji i lepiej prowadzi swoje przygotowania do zbliżającego się sezonu.

Lepszej gry można było się spodziewać po zespole „biało-niebieskich”, który przebywa od poeniedziałku na obozie dochodzeniowym w Starej Kamienicy. Natomiast „Lotnicy” trenują na razie wyłącznie na swoim obiekcie, osłabieni brakiem Rafińskiego, Chrząszcza i Gołębia.

Drużyny przed meczem umówiły się na grę trzy razy trzydzieści minut. Dało to możliwość sprawdzenia większej ilości piłkarzy oraz wypróbowanie nowych ustawień taktycznych.

Pierwsza część spotkania rozpoczęła się od wyrównanej gry z obu stron. W zespole Karkonoszy, pod wodzą Tomasza Arteniuka, można było zauważyć częstą wymianę krótkich piłek, grę głównie bocznymi skrzydłami oraz mało ataków środkiem boiska.

Odmienny styl preferował zespół prowadzony przez Marka Herzberga. Zawodnicy ze Sportowej, operowali każdą strefą murawy przy ulicy Lubańskiej. Większość ataków przeprowadzana była przez zawodników indywidualnie.
Najbliżej zdobycia bramki dla Lotnika był Kazimierz Hamowski, ale jego solowy rajd, w trakcie którego ograł dwóch obrońców Karkonoszy, zakończył się niepowodzeniem.

W drugiej części meczu nastąpiło kilka roszad w składach obu zespołów. Delikatna przewaga należała do ekipy ze Złotniczej, która przeprowadziła więcej klarownych sytuacji podbramkowych.

Ostatnia, trzecia część rozpoczęła się od ataków Lotnika, ale żadna z akcji nie przyniosła efektu w postaci bramki. Nastąpiły kolejne zmiany, lecz pojawiający się na boisku nowi zawodnicy, nie zmienili obrazu gry. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

W trakcie meczu ciekawie zaprezentował się gracz Lotnika Piotr Kochan. Zawodnik niedużego wzrostu ale z wielkim sercem do gry, dobrą szybkością i techniką będzie zapewne wielkim wzmocnieniem ekipy Marka Herzberga.

<b>Skład Karkonoszy: </b>Dubiel, Sender – Siatrak, Wawrzyniak, Wajda, Bijan, Kaczmarek, Kotarba, Malinowski, Maląg, Walczak, Suchanecki, Zwierzyński, Charles, Piórkowski, Tony, Kostka, Kowalski – Ciepiela

<b>Skład Lotnika</b> – Raus, Szacziłło – Idzi, Rześny, Demianienko, Marciniak, Hamowski, Lis, Winiarski, Romaniak, Nowiński, Kochan, Kaczmarczyk, Lichoń

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~... 26-07-2006 13:51
Klarowne sytuacje podbramkowe w drugiej połowie.? może i były,ale nie w tym meczu.:) z taką grą Jelenia ma awansować. z Lotnikiem bramki nie potrafią strzelić. mecz z Flotą pokazał na co ich stać tak naprawde. 1:8 z drużyną 4 ligi.
~agniecha 26-07-2006 14:01
Tony i Charles to imiona...dla wiadomosci pierwszy to Onwukwe drugi Nwakanma...pozdro 600;)
~Aga 26-07-2006 15:51
z imionami jest bardziej przejrzyście dla kibiców:-) większość z nich kojarzy tych piłkarzy właśnie dzięki imionom.
~yaro 26-07-2006 17:12
po nazwiskach juz raczej też, przecież nie są tu od tygodnia
~ksk 26-07-2006 17:56
patrzac na przebieg meczu wynik sprawiedliwy. ogolnie mecz to wielka kopanina. karkonosze nie oddaly zadnego strzalu na bramke !!! wystep ksk to zenada!! najlepsi na bosiku tego dnia malinowki i wawrzyniak z ksk oraz lis, idzi oraz rzesny z jezowa. prezesie gdzie te wzmocnienia???????????????
~jeden 26-07-2006 22:39
czemu mój komentarz nie dostał dodany? czyżby jelonka bała się krytyki i nawet nie raczyła odpisać dlaczego nie ma zdjęć z tego spotkania? :/ smiech na sali !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group