Poniedziałek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 9556
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kampania informacyjna o śmieciach trwa

Wtorek, 18 czerwca 2013, 7:12
Aktualizacja: 7:24
Autor: Angela
Jelenia Góra: Kampania informacyjna o śmieciach trwa
Fot. Archiwum
Specjalny numer telefonu i adres e–mailowy zostały uruchomione w jeleniogórskim urzędzie dla mieszkańców, którzy mają pytania dotyczące wprowadzenia w Jeleniej Górze nowej ustawy śmieciowej. Niebawem w ręce jeleniogórzan trafi 60 tys. ulotek, będą też spotkania informacyjne i kampania w mediach.

- Staramy się wszystkie kwestie wyjaśniać na stronie urzędu miasta, ale dodatkowo wydrukowaliśmy 60 tys. ulotek, które będą systematycznie rozdawane m.in. na imprezach, przy pierwszych odbiorach odpadów, ale też będą wkładane do gazet, jako wkładki, do pojemników na reklamy w budynkach wielorodzinnych, wykładane w sklepach i obiektach użyteczności publicznej. Ulotki dokładnie wyjaśniają cały proces wdrożenia nowej ustawy śmieciowej i nowej segregacji odpadów – informuje Cezary Wiklik, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Jeleniej Górze.

Wszelkich informacji już można zasięgnąć dzwoniąc na numer 75 75-49-896 lub pisząc na adres poczty elektronicznej: wgok@jeleniagora.pl.

- Będziemy tą drogą udzielać wszechstronnych informacji, odpowiadać na najbardziej szczegółowe pytania – dodaje Cezary Wiklik. - Podpisaliśmy lub podpiszemy w najbliższym czasie umowy z wyłonionymi w przetargach redakcjami prasy (także elektronicznej), radia i TV lokalnej. Od początku lipca aż do września zorganizujemy cały cykl dziesięciu spotkań w różnych punktach Jeleniej Góry, podczas których specjalnie zaangażowana firma będzie udzielała wszechstronnych informacji, również dysponować będzie ulotkami i innymi materiałami informacyjnymi – dodaje rzecznik miasta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Z którym z autorów chcieliby Państwo spotkać się w Książnicy Karkonoskiej?

Oddanych
głosów
542
Puzyńska Katarzyna
34%
Twardoch Szczepan
31%
Żulczyk Jakub
35%
 
Głos ulicy
Ja lubię sushi, a ja wolę burgery domowe
 
Miej świadomość
Kraina Wygasłych Wulkanów w Polsce
 
Rozmowy Jelonki
Trwa remont drogi
 
Aktualności
Pogrzeb motocyklisty – pożegnanie
 
Kościół i wiara
Dziś jedno z ważniejszych świąt kościelnych
 
Aktualności
Fura zdrowia pod szpitalem
 
Kultura
Nocne zwiedzanie ze Sławkiem Gortychem
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group