Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 3069
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kampania informacyjna o śmieciach trwa

Wtorek, 18 czerwca 2013, 7:12
Aktualizacja: 7:24
Autor: Angela
Jelenia Góra: Kampania informacyjna o śmieciach trwa
Fot. Archiwum
Specjalny numer telefonu i adres e–mailowy zostały uruchomione w jeleniogórskim urzędzie dla mieszkańców, którzy mają pytania dotyczące wprowadzenia w Jeleniej Górze nowej ustawy śmieciowej. Niebawem w ręce jeleniogórzan trafi 60 tys. ulotek, będą też spotkania informacyjne i kampania w mediach.

- Staramy się wszystkie kwestie wyjaśniać na stronie urzędu miasta, ale dodatkowo wydrukowaliśmy 60 tys. ulotek, które będą systematycznie rozdawane m.in. na imprezach, przy pierwszych odbiorach odpadów, ale też będą wkładane do gazet, jako wkładki, do pojemników na reklamy w budynkach wielorodzinnych, wykładane w sklepach i obiektach użyteczności publicznej. Ulotki dokładnie wyjaśniają cały proces wdrożenia nowej ustawy śmieciowej i nowej segregacji odpadów – informuje Cezary Wiklik, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Jeleniej Górze.

Wszelkich informacji już można zasięgnąć dzwoniąc na numer 75 75-49-896 lub pisząc na adres poczty elektronicznej: wgok@jeleniagora.pl.

- Będziemy tą drogą udzielać wszechstronnych informacji, odpowiadać na najbardziej szczegółowe pytania – dodaje Cezary Wiklik. - Podpisaliśmy lub podpiszemy w najbliższym czasie umowy z wyłonionymi w przetargach redakcjami prasy (także elektronicznej), radia i TV lokalnej. Od początku lipca aż do września zorganizujemy cały cykl dziesięciu spotkań w różnych punktach Jeleniej Góry, podczas których specjalnie zaangażowana firma będzie udzielała wszechstronnych informacji, również dysponować będzie ulotkami i innymi materiałami informacyjnymi – dodaje rzecznik miasta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group