Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 5 stycznia
Imieniny: Hanny, Szymona
Czytających: 7702
Zalogowanych: 26
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kamieniem w samochód przy areszcie

Środa, 8 kwietnia 2009, 15:14
Aktualizacja: Czwartek, 9 kwietnia 2009, 9:39
Autor: Angela
Najpierw awanturowali się w centrum miasta, a następnie przy ulicy Grottgera dużym kamieniem cisnęli prosto w zaparkowane auto. Po krótkim poszukiwaniu, sprawców ujęto. Dwóch jest pełnoletnich, jeden ma siedemnaście lat. Byli pijani.

Do zniszczenia auta marki volkswagen na jeleniogórskich tablicach rejestracyjnych doszło na przeciwko Aresztu Śledczego wczoraj około godziny 23.30. Siedemnastolatek i dwóch pełnoletnich pijanych chuliganów najpierw urządzili sobie spacer po mieście. Po drodze zaczepili przechodniów i krzyczeli. Na ulicy Grottgera postanowili jednak przejść do czynów.

Znaleźli spory kamień i zrzucili go na maskę zaparkowanego samochodu, po czym uciekli z miejsca zdarzenia. Łobuzów zauważyli jednak pracownicy aresztu, którzy wezwali policję i straż miejską. Na podstawie sporządzonych rysopisów rozpoczęto poszukiwania sprawców.

Łobuzy wpadli w ręce mundurowych przy tzw. małej poczcie, po czym zostali odwiezieni do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostali przesłuchani. Najpewniej jeden z nich poniesie odpowiedzialność karną przed sądem.

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
655
Tak
80%
Nie
20%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Nowa era niewolnictwa – koniec wolnego świata
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Kultura
Co roku mamy ponad 100 tysięcy gości
 
Aktualności
"Morsy" są w siódmym niebie
 
Aktualności
Spełniają marzenia z... metalu
 
Ciekawe miejsca
Ciechanowice – ślad wojennej tajemnicy
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group