Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 5865
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kabaret Hrabi w Jeleniej Górze

Niedziela, 7 kwietnia 2013, 7:54
Aktualizacja: 7:55
Autor: Mea
Jelenia Góra: Kabaret Hrabi w Jeleniej Górze
Fot. Organizator
W ramach Jeleniogórskiej Sceny Kabaretowej 23 kwietnia o godz. 20.00 w Teatrze im. C.K. Norwida wystąpi Kabaret Hrabi z nowym programem „Gdy powiesz TAK”. Ceny biletów to: 70 zł, 60 zł i 45 zł, w zależności od miejsca.

Zespół Hrabi tworzy dwoje aktorów byłego kabaretu Potem: Dariusz Kamys i Joanna Kołaczkowska oraz Łukasz Pietsch i Tomasz Majer. Kabaret znany jest z takich utworów, jak: „Być facetem”, „Dzień mężczyzny”, czy też „Kultura picia alkoholu”.

O nowym programie tak piszą sami kabareciarze: Gdy powiesz: „Nie” – ominie Cię widok potarganego i zwleczonego faceta na twojej kanapie, ominie Cię jej wieczne narzekanie i zajęta w strategicznych chwilach łazienka. Przemyśl to! Jeszcze możesz rzucić welonem, krawatem... czym tam chcesz i gnać przed siebie ile sił. Ku wolności, ku pustce.

Ale, gdy powiesz: „Tak” – otworzy się przed Tobą nowa przestrzeń. Ogromna i pełna przygód. Przecież tam jest fajnie, miło, ciepło… Ona będzie przy Tobie zawsze, gdy się obudzisz. Wstanie, kawy naparzy, jajecznicę na pomidorach zrobi. Mało? Przytuli się. Mało? Dziewczyno - on będzie zawsze zalegał w łóżku w czasie, gdy Ty w kuchni będziesz kroić chleb. Czy właśnie to - nie nazywa się szczęściem? Podarujcie sobie tę chwilę nieuwagi i pobierajcie się. A nawet jak się rozwód zdarzy, bo wiadomo, że człowiek się może zagapić, to z rozwodu mogą być dwa śluby. Czyli zysk. Hrabi zajmuje stanowisko. Ślub – tak.”

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group