Wtorek, 2 marca
Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła
Czytających: 6948
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Jutro Liga Rocka. Ostatni z koncertów przed wielkim finałem

Czwartek, 12 kwietnia 2012, 8:51
Aktualizacja: 8:52
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Jutro Liga Rocka. Ostatni z koncertów przed wielkim finałem
Fot. ....
Zespół Wychowawczy, Męczenie Owiec, Fairy Tale Show, Attack, This Great End i Sepulture of Silence z Niemiec zagrają już jutro, 13 kwietnia w Sali „Nova” Jeleniogórskiego Centrum Kultury w ramach ostatniej przed wielkim finałem Ligi Rocka. – Zapraszam. Będzie bardzo rockowo – mówi organizator.

Podczas marcowej Ligi fani ciężkiego brzmienia bawili się świetnie. Było pogowanie jak się patrzy; były okrzyki radości i gromkie wyrazy uznania dla poszczególnych zespołów. Czy jutro będzie podobnie? Sądząc po poziomie młodych artystów, którzy zaprezentują się na deskach scenicznych Sali „Nova” JCK może być jeszcze lepiej. Zresztą, przyjdźcie i sami zobaczcie.

– Zapraszam wszystkich miłośników ostrych riffów i rocka w jego najróżniejszych odmianach. Punk, metal, hardcore; dynamizm i żywiołowość, oto co otrzymacie podczas jutrzejszej Ligi... Ostatniego z koncertów eliminacyjnych przed wielkim finałem, który odbędzie się już 5 maja na stadionie przy ul. Lubańskiej – mówi Andrzej Patlewicz, organizator, pracownik JCK.

Jeleniogórska Liga Rocka to projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska-Saksonia 2007-2013. Partnerem JCK w Jeleniej Górze jest Socjokulturalne Centrum Steinhaus.e.V. Bautzen. Wstęp, 5 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group