Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 4991
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jakuszyce: Justyna Kowalczyk szlifuje formę w Szklarskiej Porębie

Wtorek, 10 stycznia 2012, 11:53
Aktualizacja: Środa, 11 stycznia 2012, 17:18
Autor: red.
Jakuszyce: Justyna Kowalczyk szlifuje formę w Szklarskiej Porębie
Fot. archiwum
Justyna Kowalczyk trenuje w Szklarskiej Porębie na trasach Pucharu Świata. Treningi potrwają 2–3 dni po czym mistrzyni wróci do cyklu zawodów. Trener Justyny Kowalczyk Aleksander Wierietielny nie wyklucza, że po najbliższych zawodach wrócą na mistrzowskie trasy na Polanę Jakuszycką, by dalej szlifować tu formę.

Justyna Kowalczyk nie ukrywa, że rozgrywane w dniach 17-18 lutego w Szklarskiej Porębie zawody należą do najważniejszych w sezonie, dlatego też nasza mistrzyni chce przez te kilka dni dobrze zapoznać się z trasami na Polanie Jakuszyckiej.

Szklarska Poręba to niekwestionowana stolica narciarstwa biegowego. Tutaj organizowane są najważniejsze krajowe zawody sportowe. Podczas Pucharu Świata w dniach 17-18 lutego 2012 roku rozegrany zostanie sprint kobiet i mężczyzn techniką dowolną, a także bieg mężczyzn na 15 km i kobiet na 10 km. Narciarski festiwal zakończy niedzielny FIS World Uphill Trophy. Jest to nowa formuła zawodów testowana przez FIS polegająca na biegu na Szrenicę i zjazd nartostradą.

Bilety na zawody oraz więcej szczegółów o imprezie na www.pucharswiata2012.pl W Szklarskiej Porębie jest obecnie mnóstwo świeżego śniegu i warunki do uprawiania każdego rodzaju narciarstwa są bardzo dobre.

(UM Szklarska Poręba)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group