Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 19 grudnia
Imieniny: Dariusza, Gabrieli
Czytających: 9517
Zalogowanych: 44
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Juniorzy Karkonoszy przegrali z silnym rywalem

Niedziela, 6 kwietnia 2008, 16:38
Aktualizacja: 18:33
Autor: Mateusz Banaszak
JELENIA GÓRA: Juniorzy Karkonoszy przegrali z silnym rywalem
Fot. Mateusz Banaszak
Juniorzy Starsi Karkonoszy przegrali ze Śląskiem Wrocław i tylko w pierwszej połowie meczu nawiązali wyrównaną walkę z silniejszym rywalem.

Goście już w 2 min. objęli prowadzenie z rzutu karnego, po faulu naszego obrońcy na polu karnym. Napór gości trwał, ale w 22 minucie do głosu doszli gospodarze, którzy przeprowadzili groźną kontrę. Krupa minął z piłką kilku obrońców Śląska, zagrał na wolne pole do Mateusza Gałki, który w sytuacji sam na sam pokonał golkipera gości.

Śląsk choć stracił bramkę, nie zwalniał tempa i miał dużo sytuacji podbramkowych, z których jedną wykorzystał jeszcze przed przerwą. W 43 min. z rzutu wolnego w pole karne Karkonoszy dośrodkował pomocnik gości, a „nasz” bramkarz fatalnie minął się z piłką futbolówka wtoczyła się do bramki.

Druga połowa należała już zdecydowanie do gości, którzy kontrolowali grę do końcowego gwizdka, a 70 min. zdobyli jeszcze jedną bramkę.

Juniorzy Starsi:
Karkonosze Jelenia Góra – Śląsk Wrocław 1:3 (1:2)

Karkonosze: Hałka – Kieć, Smolak, Brożyna, Palimąka - Kik, Komorowski ( Jurczyk), Kotarba, Kochan - Gałka, Krupa (Biskupski)

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
120
Tak
77%
Nie
23%
 
Głos ulicy
"Bardzo dobra kawa" – Jarmark w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Co się dzieje w zamkniętych miastach Rosji?
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
Aktualności
W poszukiwaniu symboli miasta
 
112
Rano i wieczorem ślisko na drogach
 
Kilometry
Wolności otwarta
 
Karkonosze
Obserwatorium na Śnieżce doczeka się remontu
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group