Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 6342
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Jubileuszowy konkurs Jelonki.com i wydawnictwa Oferta

Środa, 9 kwietnia 2008, 8:04
Aktualizacja: Wtorek, 29 kwietnia 2008, 7:55
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Jubileuszowy konkurs Jelonki.com i wydawnictwa Oferta
Fot. TEJO
Zaprojektuj pocztówkę na 900–lecie Jeleniej Góry i zobacz ją w kiosku. Dotrze ona do najdalszych zakątków świata. W ten sposób zostawisz po sobie trwały ślad na urodziny miasta!

Masz uzdolnienia plastyczne? Interesujesz się sztuką i chciałbyś upamiętnić 900-lecie Jeleniej Góry w sposób trwały? Opracuj projekt pocztówki na pamiątkę jubileuszu miasta. Twoja praca ma szansę dotrzeć w najdalsze zakątki świata.

Jelonka.com oraz wydawnictwo Agencja Oferta czekają na Państwa propozycje. Najlepsza praca zostanie nagrodzona możliwością jej wydania! W setkach egzemplarzy trafi do kiosków i innych punktów z pamiątkami. Na Twoim projekcie goście miasta i jeleniogórzanie będą wysyłali pozdrowienia dla swoich bliskich i znajomych.

Nie przegap tej szansy. Na najlepszych czekają także nagrody niespodzianki. Wszystkie projekty będą publikowane na portalu Jelonka.com, a zwycięską pracę wskażą Czytelnicy w internetowej ankiecie.

Przesyłajcie Wasze prace do końca czerwca. W lipcu i sierpniu przeprowadzimy internetową ankietę popularności Waszych dzieł. Nazwisko zwycięzcy podamy w przededniu jubileuszowego Września Jeleniogórskiego.

Prace o tematyce ściśle związanej z Jelenią Górą, jej herbem, czy też charakterystycznymi elementami, należy nadsyłać w formie plików elektronicznych z rozszerzeniem JPG na adres naszej redakcji: redakcja@jelonka.com Prosimy nie zapomnieć o podaniu danych autora oraz adresu i kontaktowego numeru telefonu.

REGULAMIN KONKURSU
Przedmiotem fotografii, rysunku lub innego dzieła wykonanego w dowolnej technice graficznej powinny być miejsce jednoznacznie kojarzące się z Jelenią Górą.
1. Organizatorem konkursu są Wydawnictwo Oferta oraz portal Jelonka.com
2. Konkurs jest otwarty dla wszystkich
3. Każdy z autorów może nadesłać jedną pracę.
4. Technika wykonania prac jest dowolna.
5. Prace należy nadsyłać jedynie poczta elektroniczną przez Internet.
6. Prace w formacie JPG o wymiarach min 1200x1600 pikseli i max w plikach nie przekraczających 1MB należy nadsyłać na adres redakcja@jelonka.com w formie załączników do listu elektronicznego.
7. Fotografie, na których będą się znajdować jekiekolwiek znaki, cyfry (np. daty) będą dyskwalifikowane.
8. W treści maila /listu elektronicznego należy podać: tytuł pracy, imię i nazwisko, adres autora, telefon kontaktowy, komentarz do zdjęcia, nazwę fotografowanego obiektu, miejsce dokonania zdjęcia, oraz oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do zdjęć oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z zał. do niniejszego regulaminu
9. Przesłane pliki nie będą zwracane. Z chwilą nadesłania fotografie przechodzą na własność organizatorów, którzy przejmują autorskie prawa majątkowe do nadesłanych prac. Z zachowaniem praw autora do podpisania Jego pracy nazwiskiem.
10. Zdjęcia należy nadsyłać do końca czerwca. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1 września.
11. Oceny zdjęć dokona jury powołane przez organizatora oraz Internauci Decyzje jury są ostateczne.
12. Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni o werdykcie jury.
13. Nagrodzone prace będą opublikowane w serwisie Jelonka.com oraz na łamach Jeleniogórskiego Tygodnika Jelonka.
14. Udział w konkursie jest jednoznaczny z nieodpłatnym udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystywania prac w następujących polach eksploatacji: druku w dowolnej liczbie publikacji i w dowolnym nakładzie, używania ich w Internecie oraz w innych formach utrwaleń, nadających się do rozpowszechniania w ramach działań Orgnizatorów
15. Organizatorzy przewidują 1 nagrodę główną – wydanie zwycięskiej pracy w formie pocztówki kolportowanej przez punkty na terenie całego kraju.
Nagrody rzeczowe nie podlegają zamianie na inne ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
16. Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do jury konkursu. Żadne odwołania nie zostaną uwzględnione.
17. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu.
19. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora/ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm./

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group