Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 3113
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jubileuszowy konkurs Jelonki.com i wydawnictwa Oferta

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 9 kwietnia 2008, 8:04
Aktualizacja: Wtorek, 29 kwietnia 2008, 7:55
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Zaprojektuj pocztówkę na 900–lecie Jeleniej Góry i zobacz ją w kiosku. Dotrze ona do najdalszych zakątków świata. W ten sposób zostawisz po sobie trwały ślad na urodziny miasta!

Masz uzdolnienia plastyczne? Interesujesz się sztuką i chciałbyś upamiętnić 900-lecie Jeleniej Góry w sposób trwały? Opracuj projekt pocztówki na pamiątkę jubileuszu miasta. Twoja praca ma szansę dotrzeć w najdalsze zakątki świata.

Jelonka.com oraz wydawnictwo Agencja Oferta czekają na Państwa propozycje. Najlepsza praca zostanie nagrodzona możliwością jej wydania! W setkach egzemplarzy trafi do kiosków i innych punktów z pamiątkami. Na Twoim projekcie goście miasta i jeleniogórzanie będą wysyłali pozdrowienia dla swoich bliskich i znajomych.

Nie przegap tej szansy. Na najlepszych czekają także nagrody niespodzianki. Wszystkie projekty będą publikowane na portalu Jelonka.com, a zwycięską pracę wskażą Czytelnicy w internetowej ankiecie.

Przesyłajcie Wasze prace do końca czerwca. W lipcu i sierpniu przeprowadzimy internetową ankietę popularności Waszych dzieł. Nazwisko zwycięzcy podamy w przededniu jubileuszowego Września Jeleniogórskiego.

Prace o tematyce ściśle związanej z Jelenią Górą, jej herbem, czy też charakterystycznymi elementami, należy nadsyłać w formie plików elektronicznych z rozszerzeniem JPG na adres naszej redakcji: redakcja@jelonka.com Prosimy nie zapomnieć o podaniu danych autora oraz adresu i kontaktowego numeru telefonu.

REGULAMIN KONKURSU
Przedmiotem fotografii, rysunku lub innego dzieła wykonanego w dowolnej technice graficznej powinny być miejsce jednoznacznie kojarzące się z Jelenią Górą.
1. Organizatorem konkursu są Wydawnictwo Oferta oraz portal Jelonka.com
2. Konkurs jest otwarty dla wszystkich
3. Każdy z autorów może nadesłać jedną pracę.
4. Technika wykonania prac jest dowolna.
5. Prace należy nadsyłać jedynie poczta elektroniczną przez Internet.
6. Prace w formacie JPG o wymiarach min 1200x1600 pikseli i max w plikach nie przekraczających 1MB należy nadsyłać na adres redakcja@jelonka.com w formie załączników do listu elektronicznego.
7. Fotografie, na których będą się znajdować jekiekolwiek znaki, cyfry (np. daty) będą dyskwalifikowane.
8. W treści maila /listu elektronicznego należy podać: tytuł pracy, imię i nazwisko, adres autora, telefon kontaktowy, komentarz do zdjęcia, nazwę fotografowanego obiektu, miejsce dokonania zdjęcia, oraz oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do zdjęć oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z zał. do niniejszego regulaminu
9. Przesłane pliki nie będą zwracane. Z chwilą nadesłania fotografie przechodzą na własność organizatorów, którzy przejmują autorskie prawa majątkowe do nadesłanych prac. Z zachowaniem praw autora do podpisania Jego pracy nazwiskiem.
10. Zdjęcia należy nadsyłać do końca czerwca. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1 września.
11. Oceny zdjęć dokona jury powołane przez organizatora oraz Internauci Decyzje jury są ostateczne.
12. Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni o werdykcie jury.
13. Nagrodzone prace będą opublikowane w serwisie Jelonka.com oraz na łamach Jeleniogórskiego Tygodnika Jelonka.
14. Udział w konkursie jest jednoznaczny z nieodpłatnym udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystywania prac w następujących polach eksploatacji: druku w dowolnej liczbie publikacji i w dowolnym nakładzie, używania ich w Internecie oraz w innych formach utrwaleń, nadających się do rozpowszechniania w ramach działań Orgnizatorów
15. Organizatorzy przewidują 1 nagrodę główną – wydanie zwycięskiej pracy w formie pocztówki kolportowanej przez punkty na terenie całego kraju.
Nagrody rzeczowe nie podlegają zamianie na inne ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
16. Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do jury konkursu. Żadne odwołania nie zostaną uwzględnione.
17. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu.
19. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora/ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm./

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz

Komix 9-04-2008 13:57
format dowolny? <br><br> <i> w sumie będzie to pocztówka, więc format do niej zbliżony </i>
tatar 9-04-2008 14:42
Piipi głosuj na mnie!Biorę udział!
piipi 9-04-2008 18:15
..do - [~tatara..]...Czarodzieju ....w Jelonce jest wiosna !!.~.."na pagorku niewielkim we brzozowym gaju...rosna moje kochane fiolki..~Jelonkowy Czarodzieju,....moj glos dla Ciebie !!
~ABC 10-04-2008 14:56
Można wysłać kilka prac czy tylko jedną?
~:) 10-04-2008 22:05
do wyzywajacego od dyletantow.... 1. - pewnie masz 3 miliony projektow, z ktorych okolo 90% mozna uznac za rewelacyjne 2. - fajnie ze slyszales o prawie autorskim - poczytaj wiecej - moze bedziesz wiedzial polowe tego, co zapewne wiedza organizatorzy przedsiewziecia. powinno Cie to powstrzymac od glupich komentarzy a organizatorzy mogliby sie szarpnac i napisac jakis regulamin, co by wyjasnil np ile prac moze wyslac jedna osoba, wielkosc projektu, czy ma to byc bardziej praca plastyczna czy foto i ewentualne rozmiary oryginalu pewnie by pomoglo :)
piipi 11-04-2008 0:01
...Jestem strasznie ciekawa,co..~Nasz Tatar wyczaruje !.
~:) 11-04-2008 12:53
tylko żeby nie włączać do tego Urzędu bo wszystko zepsują!!!!
~grześ 11-04-2008 16:55
ale jaka ona ma być ? taka standarowa z zdjęciami czy coś graficznego z wyobraźni <br><br> <i> Wszystkie "chwyty" dozwolone :-) </i>
~balit 12-04-2008 6:29
Panie redaktorze fajnie, tylko uważam, że powinien być do tak poważnego konkursu, ogłaszanego w mediach podany regulamin, który powinien zawierać parę typowych zapisów prawnych dla takich konkursów.J eżeli taki regulamin istnieje to proszę wskazać gdzie można się z nim zapozanać. Zapis typu " zostanie nagrodzona MOŻliWOŚCIĄ jej wydania!" czyni ten komunikat niepoważnym. Przypominam sobie przedszkole gdzie pani nagradzała grzeczne dzieci wg własnego widzi misię. Pozdrawiam
~rat 14-04-2008 11:41
<i> i co jeszcze? mon raton? :-) </i>
~rat 14-04-2008 11:46
~rat 14-04-2008 11:49
~balit 20-04-2008 6:24
~R.I 21-04-2008 10:51
Korzystając z Waszego postu chcę podziękować bardzo redakcji Jelonki oraz p.Pipi,Mocherowa,NavaNagila,rymcycymcy,Teo,Rozczarowany, HankaOdRumcajsa,Kazimierzp. i innym piszącym posty.Za to ,że przez miesiąc pobytu w Waszym pięknym i gościnnym mieście mogłem w bezsenne noce poczytać i nie raz popisać z Wami o waszych sprawach.Trzymajcie się cieplutko w te zimne wiosenne dni, życzę Wam wszystkiego najlepszego ,powodzenia w załatwianiu trudnych spraw, optymizmu i uśmiechu.Wasz sympatyk z Kanady R.I.:D:)
piipi 21-04-2008 21:38
...do - [~R.I..]...i dla Ciebie serdeczne pozdrowienia !!.~ Wracaj do ..SWOJEJ Jelonki. ~" Zycie to podroz wsrod burzy,a wiec zycze Ci szczesliwej podrozy".~PA.piipi.
~:) 27-04-2008 21:16
a co konkursem z pizza hut.??

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group