Sobota, 11 lipca
Imieniny: Karoliny, Olgi
Czytających: 5788
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jesienne góry w obiektywie. Rozstrzygnięcie konkursu

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 1 marca 2011, 9:21
Aktualizacja: 9:51
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Wczoraj podczas zajęć związanych z projektem „Moja Mała Ojczyzna” w Teatrze im. Norwida zaprezentowano laureatów i wyróżnionych w zmaganiach fotograficznych związanych z październikowym rajdem lingwistyczno–krajoznawczym.

Jesienią ubiegłego roku uczniowie ośmiu jeleniogórskich szkół udali się w góry na wpisany w projekt MMO rajd, podczas którego nie tylko poznawali piękno okolic, lecz także uwieczniali je na zdjęciach. W ramach imprezy przewidziano bowiem „trasę fotograficzną” i przewidziano konkurs na najlepsze ujęcia.

Konkurs rozstrzygnięto 25 lutego, a wczoraj – na improwizowanej wystawie na fortepianie w teatralnym „Old Pubie” – zaprezentowano wyróżnione i nagrodzone prace, a także uhonorowano ich autorów. Zmagania wygrała Katarzyna Onoszko z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych, drugie miejsce przyznano Karolinie Dudzie z Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych, a trzecie – Emilii Szczypce z I LO im. Żeromskiego. Wyróżniono zdjęcia Igora Dyjacha (ZST „Mechanik”) oraz Pauliny Pik (Zespół Szkół Przyrodniczo-Żywieniowych).

Jak poinformowała Kazimiera Pitera, koordynatorka projektu „Moja Mała Ojczyzna”, fotografie będą eksponowane w Książnicy Karkonoskiej w późniejszym terminie, o którym poinformują organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Piipi Jelonkowa 1-03-2011 18:07
Kocham .. jesień na fotkach czarno-białych ! .. bo wtedy fajnie się szuka ..*kolorów ! ~Gratulacje ! .. dla Artystów z aparatem w łapce

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group