Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 6466
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jelonka na papierze po raz 19.

Niedziela, 18 lutego 2007, 0:00
Autor: Jelonka.com
Jelenia Góra: Jelonka na papierze po raz 19.
Fot. Jelonka.com
W najnowszym wydaniu Tygodnika Jelonka przeczytasz:

Bestia terroryzuje mieszkańców ul. Różyckiego. Pies Klajzder zagryzł już kilka innych psów a ostatnio rzucił się na człowieka. - Poszarpał mi rękę – opowiada z przerażeniem Monika Szalewicz. Właścicielka bestii ani myśli jej uśpić, a policja jest bezradna.

Dlaczego aż 4 osoby musiały zginąć, aby zamknięto przejście dla pieszych na Jana Pawła II?

- Myliśmy zęby w wodzie mineralnej – denerwują się mieszkańcy Cieplic. Z powodu olbrzymiej awarii, kilkanaście tysięcy ludzi nie miało wody. Wodnik liczy straty.

Przed Sądem Okręgowym w Jeleniej Górze dobiega końca proces gangstera Jacka B. alias Lelek, oraz dziewięciu jego podwładnych. Prokurator zażądał dla herszta kary 15 lat pozbawienia wolności.

Testy psychologiczne, dwuletni okres próbny oraz umiejętność wychodzenia z poślizgu – to wszystko czeka kierowców, którzy zamierzają zdawać na prawo jazdy. Ministerstwo Transportu przygotowało już projekt zmian. Wkrótce okaże się, czy nowe przepisy wejdą w życie. Zobacz, co czeka młodych kierowców.

Liczba jeleniogórzan drastycznie maleje. Jeszcze niedawno stolica Karkonoszy mogła być stutysięcznikiem, teraz możemy o tym jedynie pomarzyć. Dokąd i i z jakich powodów ludzie uciekają z miasta?

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group