Poniedziałek, 1 czerwca
16°C Jelenia Góra
Czytających: 910 Zalogowanych: 0
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Tragedia, nie żyje 28-letni funkcjonariusz SPA Karpacz Kwiaty to wymówka – mamy zasługują na coś więcej SPA Karpacz Jeśli robisz panieński w klubie, robisz go źle Pieniądze Ceny w sklepach w dół 112 Ukradł auto i wdał się w ucieczkę Aktualności Dolina Bobru
Inne wydarzenia JELENIA GÓRA Wtorek, 14 kwietnia 2026, 16:23 Autor: MDvR 5 wyświetleń

Jeleniogórzanki z medalami

Znakomite wieści napłynęły z Lubina, gdzie w dniach od 11 do 12 kwietnia rozegrane zostały Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych. Turniej odbywał się na dystansie 5/7 rund, tempem klasycznym w nowoczesnej hali RCS w Lubinie.

Audio

Czytaj na głos

Zawodnicy Klubu Szachowego Jelonka Jelenia Góra zaprezentowali się znakomicie, zdobywając aż 7 medali oraz liczne miejsca w ścisłej czołówce swoich kategorii wiekowych, zapewniając sobie 2. miejsce w klasyfikacji medalowej i ustępując jedynie faworyzowanej Polonii Wrocław.

Nasze medalistki:

  • Oliwia Cudyk (D16), Zuzia Świercz (D8) zostały mistrzyniami Dolnego Śląska w szachach klasycznych.
  • Weronika Sękiewicz (D16), Zuzia Martyka (D12) sięgnęły po srebrne medale.
  • Milena Kuzia (D16), Marcelina Liebersbach (D10), Kornelia Studzienna (D8) uplasowały się na trzecich stopniach podium.

Bardzo dobre wyniki uzyskali ponadto niepokonany Patryk Bąk (C14 - 5. miejsce), Milena Śledzianowska (D10 - 5. miejsce), Sergiusz Sapieha (C16 - 6. miejsce), Adam Bajor (C10 - 9. miejsce) i Bolesław Biernat (C10 - 10. miejsce).

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka