Sobota, 27 czerwca
25°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Jeleniogórzanie powalczyli na Słowacji

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Liczna reprezentacja naszego kraju sprawdziła się w rywalizacji z reprezentantami Chorwacji, Czech, Węgier, Rosjan, Słoweńców i Białorusinów podczas rozegranych w dniach 9–11 listopada Międzynarodowych Mistrzostwach Słowacji juniorów w badmintonie.

W składzie polskiej reprezentacji znalazło się również 4 dolnośląskich zawodników. Troje z nich to sportowcy z jeleniogórskiego KS Chojnik, którzy na co dzień trenują pod okiem Adam Słomki tj. Paulina Kaczorowska, Arkadiusz Słupek , Wojciech Cerazy oraz zawodniczka UKS 2 Sobótka Kinga Rogalska (trener Zbigniew Goldwasser). rn rnPolska reprezentacja zdobyła 3 medale wszystkie w grze podwójnej mężczyzn. Powołanie na międzynarodowe zawody i wyjazd z kadrą narodową był bardzo udany również dla naszych badmintonistów. Niewiele zabrakło do szczęścia, by Wojciech Cerazy również zakończył turniej z medalem. Przeszkodą dla Wojtka okazał się Chorwat Filip Spoljarec. - Bardzo cieszę się z wyniku Wojtka, miejsce 5-8 w międzynarodowych Mistrzostwach Słowacji to ogromy sukces, gratuluje mu wyniku. Cieszy mnie również występ Pauliny, która w grze mieszanej zawody ukończyła na miejscu 9-16 – dodał trener Adam Słomka.
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka