Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 5886
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Słowacja: Jeleniogórzanie powalczyli na Słowacji

Wtorek, 13 listopada 2012, 17:50
Aktualizacja: 17:52
Autor: MDvR
Słowacja: Jeleniogórzanie powalczyli na Słowacji
Fot. archiwum
Liczna reprezentacja naszego kraju sprawdziła się w rywalizacji z reprezentantami Chorwacji, Czech, Węgier, Rosjan, Słoweńców i Białorusinów podczas rozegranych w dniach 9–11 listopada Międzynarodowych Mistrzostwach Słowacji juniorów w badmintonie.

W składzie polskiej reprezentacji znalazło się również 4 dolnośląskich zawodników. Troje z nich to sportowcy z jeleniogórskiego KS Chojnik, którzy na co dzień trenują pod okiem Adam Słomki tj. Paulina Kaczorowska, Arkadiusz Słupek , Wojciech Cerazy oraz zawodniczka UKS 2 Sobótka Kinga Rogalska (trener Zbigniew Goldwasser).

Polska reprezentacja zdobyła 3 medale wszystkie w grze podwójnej mężczyzn. Powołanie na międzynarodowe zawody i wyjazd z kadrą narodową był bardzo udany również dla naszych badmintonistów. Niewiele zabrakło do szczęścia, by Wojciech Cerazy również zakończył turniej z medalem. Przeszkodą dla Wojtka okazał się Chorwat Filip Spoljarec.

- Bardzo cieszę się z wyniku Wojtka, miejsce 5-8 w międzynarodowych Mistrzostwach Słowacji to ogromy sukces, gratuluje mu wyniku. Cieszy mnie również występ Pauliny, która w grze mieszanej zawody ukończyła na miejscu 9-16 – dodał trener Adam Słomka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group