Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 5639
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kamienna Góra/Janowice Wielkie: Jeleniogórskie gimnazja odpadły w półfinale strefy

Czwartek, 20 grudnia 2007, 13:49
Aktualizacja: 13:52
Autor: Łukasz Stawski
Reprezentacjom jeleniogórskich gimnazjów nie udało sie awansować do finału strefy jeleniogórskiej w siatkówce. Chłopcy z Gimnazjum nr 1 oraz dziewczęta z gimnazjum przy Zespole Szkół Ogólnokształcących zakończyli rywalizację na półfinałach strefy.

W turnieju półfinałowy, który odbył się w Janowicach Wielkich przeciwnikiem gimnazjalistek z Gimanzjum przy ZSO nr 1 były drużyny z Gim. z Janowic Wielkich, Gim. nr 2 w Kamiennej Górze i Gim. w Iwinach. Nasze dziewczyny uległy rówieśniczkom z Iwin, Kamiennej Góry i Janowic Wlk. po 0:2 i zajęły w zmaganiach ostatnie czwarte miejsce. Do finału strefy awansowały drużyny z Iwin i Janowic Wlk.

Chłopcy z Gimnazjum nr 1 o miejsce w finale strefy grali w Kamiennej Górze z Gim. w Janowicach Wielkich, Gim. nr 2 w Kamiennej Górze i Gim. ze Lwówka Śląskiego. Siatkarze z "jedynki" wygrali z gimnazjalistami ze Lwówka Śl. 2:0 oraz przegrali z zespołami z Kamiennej Góry 0:2 i Janowic Wlk. 1:2. Obie drużyny, które pokonały jeleniogórzan wystąpią w turnieju finałowym strefy jeleniogórskiej

Skład reprezentacji dziewcząt z Gimnazjum przy ZSO nr 1: Joanna Żak, Agnieszka Mendelt, Natalia Szumska, Barbara Ścibak, Agata Prawdzik, Dominika Czuchaj, Dorota Sadowska, Karolina Dudzik, Agata Kilan, Marta Grzegorz, Kamila Młodowska. Opiekun: Justyna Rutkowska.

Skład reprezentacji Gimnazjum nr 1: Łukasz Marek, Aleksander Raczek, Michał Kozak, Mariusz Bańka, Bartłomiej Zygmunt, Mateusz Murawski, Maciej Kiełbasa, Rafał Jakubowski, Adrian Nogaś, Łukasz Dulny, Sebastian Kocot, Marcin Bendarczyk. Opiekun: Marek Dzik

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group