Niedziela, 28 czerwca
27°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Jeleniogórski areszt drugi raz mistrzem kraju

Audio

Czytaj na głos

Autor: Łukasz Stawski 1 min czytania

W piątych mistrzostwach Polski służby więziennej w kosza, które odbyły się w Kulach pod Częstochową wygrała reprezentacja Dolnego Śląska, w której występowało aż ośmiu zawodników z Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze. Ten tytuł Dolnoślązacy zdobyli po raz drugi.

W zawodach brało udział 16 drużyn z całego kraju. W eliminacjach Dolny Śląsk pokonał dwukrotnie reprezentację okręgu kaliskiego i zakwalifikował się do finału. W finale, w swojej grupie, wygrał z Łodzią 75:31, Bydgoszczą 68:31 i Rzeszowem 56:31. Potem w półfinale pokonał Poznań 52:26 i w finale z Opole 61:39. Z Jeleniej Góry występowali nastęopujący zawodnicy: Krzysztof Samiec i Dariusz Połubiński, Artur Czekański, Tomasz Góra, Marcin Kowalski i Maciej Adamczyk, Mirosław Witka (kapitan drużyny) i Tomasz Wajdowicz. W tym składzie jeleniogórski Areszt Śledczy wygrywa regularnie turnieje ligi amatorów kosza w naszym mieście i dlatego odnośi też sukcesy w krajowych zawodach.

Do najlepszej piątki finałowego turnieju wybrano Dariusza Połubińskiego, a za najlepszego zawodnika uznano Krzysztofa Samca.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka