Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 6227
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Jeleniogórska policja: Doba w liczbach

Piątek, 25 lipca 2014, 13:24
Aktualizacja: 13:25
Autor: 112
W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili 66 interwencji, wylegitymowali 167 osób. Na drogach doszło 12. zdarzeń, których przyczyną było głównie niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, nieprawidłowy manewr wymijania oraz najechanie na tył innego auta.

Wczoraj (24.07.) o godzinie 14.47 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu w okolicy Dziwiszowa. 58- letnia kobieta kierująca fordem fiesta zderzyła się czołowo z samochodem ciężarowym marki MAN, prowadzonym przez 35-letniego kierowcę przewożącym ładunek drewna. Kierująca fordem trafiła do szpitala na badania. Oboje kierujący byli trzeźwi. Kobieta została ukarana manatem oraz punktami karnymi.

Tego samego dnia ok. godziny 15.30 doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. 28- letni mieszkaniec powiatu złotoryjskiego, podróżując w kierunku Jeleniej Góry, na odcinku drogi wojewódzkiej 365, także w okolicy Dziwiszowa, nie dostosował prędkości do warunków atmosferycznych i wypadł na łuku drogi. Auto dachowało i znalazło się w rowie. Kierujący nie doznał obrażeń. Był trzeźwy. Został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w sytuacji pojawienia się zmiennych warunków drogowych, zwłaszcza gdy pojawiają się opady deszczu i jedna robi się śliska i niebezpieczna.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group