Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

“Jelenia Góra i Jeleniogórzanie 2018” w ODK

Audio

Czytaj na głos

Autor: Manu 1 min czytania

3 września (w poniedziałek) o godz. 17.00 w Galerii “Promocje” Osiedlowego Domu Kultury na Zabobrzu rozpocznie się wernisaż pokonkursowej wystawy zwycięzców 22. edycji konkursu fotograficznego “Jelenia Góra i Jeleniogórzanie 2018”. Wystawa potrwa do 14 września. Wstęp wolny.

reklamy

Organizatorem konkursu fotograficznego niezmiennie od 22 lat jest Jeleniogórskie Towarzystwo Fotograficzne. Jego tradycją jest prezentacja dokonań, osiągnięć i postaw twórców fotografujących środowiska jeleniogórskiego i ogólnopolskiego.

Jury XXII Konkursu Fotograficznego “Jelenia Góra i Jeleniogórzanie 2018” w składzie: Janina Hobgarska – artysta fotograf, Irena Kempisty – Naczelnik Wydziału Wydział Kultury i Turystyki Urzędu Miejskiego w Jeleniej Górze, Luiza Laskowska – historyk sztuki, kurator wystaw jeleniogórskiego BWA i dyrektor BWA, Tomasz Mielech - artysta fotograf, pracownik BWA, po zapoznaniu się z pracami konkursowymi postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia.

I nagrodę otrzymał Wojciech Bykowski, II nagrodę zdobyła Dominika Chwastek, a III nagrodę – Janusz Karcz. Trzy równorzędne wyróżnienia zdobyli: Tadeusz Biłozor, Radosław Pelisiak i Danuta Wilmont. Nagrodę specjalną ufundowaną przez posłankę na Sejm RP - Zofią Czernow – przyznano rnPaulinie Jarosławskiej.

Sponsorem nagród jest Prezydent Miasta Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka