Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 9975
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: “Jelenia Góra i Jeleniogórzanie 2015” w ODK

Czwartek, 27 sierpnia 2015, 8:32
Aktualizacja: 17:42
Autor: Manu
Jelenia Góra: “Jelenia Góra i Jeleniogórzanie 2015” w ODK
Fot. ODK
3 września (w czwartek) o godz. 17.00 w Galerii “Promocje” Osiedlowego Domu Kultury na Zabobrzu (przy ul. Krzysztofa Komedy–Trzcińskiego 12) rozpocznie się wernisaż pokonkursowej wystawy fotografii “Jelenia Góra i Jeleniogórzanie 2015”. Wystawa czynna będzie do 10 września.

Organizatorem dziewiętnastej edycji konkursu fotograficznego “Jelenia Góra i Jeleniogórzanie 2015” jest Jeleniogórskie Towarzystwo Fotograficzne. Jego tradycją jest prezentacja dokonań, osiągnięć i postaw twórców fotografujących środowiska jeleniogórskiego i ogólnopolskiego.

Celem konkursu “Jelenia Góra i Jeleniogórzanie 2015” było utrwalanie obrazu miasta oraz jego mieszkańców na przełomie wieków z myślą o przyszłych pokoleniach, popularyzacja twórczości fotograficznej w społeczeństwie jeleniogórskim, oraz propagowanie ziemi jeleniogórskiej w całym kraju ze szczególnym uwzględnieniem piękna walorów miasta Jeleniej Góry.

Nagrodzeni autorzy: I miejsce – Jacek Szczerbaniewicz, II miejsce – Shona Paget i III miejsce – Robert Czepielewski. WyróżnieniA: Małgorzata Bączek, Janusz Karcz i Ryszard Literacki. Nagroda ufundowana przez posłankę Zofię Czernow w kategorii Portret – Robert Czepielewski. Nagroda Młodzieżowa – Aleksandra Firszt.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group