Poniedziałek, 22 czerwca
21°C Jelenia Góra
reklamy

Jechała za szybko, wylądowała w rowie

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Zniszczyła auto i zapłaciła sto złotych mandatu – takie konsekwencje zbyt szybkiej jazdy poniosła dzisiaj (05.03) 19–letnia mieszkanka Mysłakowic. Kierowane przez nią auto marki Renault wypadło na łuku z drogi, wjechało do rowu i uderzyło w skarpę. Kierującej nic się nie stało.

reklamy

Do zdarzenia doszło o godz. 7.45 na drodze 367 na odcinku Jelenia Góra – Mysłakowice, na wysokości stacji Sombin. 19-latka była trzeźwa. Po zdarzeniu została zabrana do szpitala, ale badania wykazały, że nic poważnego jej się nie stało. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

Pierwszej pomocy udzielili kobiecie strażacy, którzy również na czas prowadzonych działań zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz kierowali ruchem.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka