Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Jechał po pijanemu po butelkę wódki

Audio

Czytaj na głos

Autor: KMP 1 min czytania

Czterech pijanych kierowców zatrzymali wczoraj jeleniogórscy policjanci podczas akcji pod kryptonimem „Andrzejki”. Były wzmożone kontrole i posypały się mandaty.

W trakcie prowadzonych działań policja nie odnotowała żadnego wypadku drogowego, na naszych drogach doszło do siedmiu kolizji. – Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej czterech nietrzeźwych kierujących pojazdami, z których jeden został zatrzymany gdy jechał po kolejną butelkę wódki. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 2,5 promila – poinformowała podisnp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Funkcjonariusze skontrolowali 97 pojazdów oraz ukarali mandatami 56 kierujących. Za co? Podczas jazdy rozmawiali przez telefony komórkowe, nie stosowali się do obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa, lekceważyli sygnalizację świetlną. Niektórzy prowadzący źle przygotowali auto do zimy: samochody były nieodśnieżone z niewidocznymi tablicami rejestracyjnymi i reflektorami.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka