Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Jechał "na haju", miał narkotyki

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci z Karpacza zatrzymali 22–letniego mężczyznę, który podejrzewany jest o kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków oraz o ich posiadanie. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę.

W środę (12.07) około godziny 23.20 policjanci na ulicy Konstytucji 3 Maja w Karpaczu zauważyli samochód marki Honda. Postanowili zatrzymać go do kontroli, bo poruszał się z dużą prędkością i nie miał przedniej tablicy rejestracyjnej.

- Mężczyzna dziwnie się zachowywał, był bardzo zdenerwowany, a także miał bełkotliwą mowę. Funkcjonariusze zauważyli, że ściska coś w dłoni - był to woreczek z marihuaną. Nie miał żadnych dokumentów, a jego zachowanie wskazywało, że może być pod wpływem narkotyków. 22-latek przyznał się, że zanim wsiadł za kierownicę palił marihuanę i brał amfetaminę. W związku z tym mu pobrano krew do badań. Ponadto okazało się, że w bieliźnie, w woreczku foliowym, posiadał marihuanę oraz amfetaminę – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka