Wtorek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 6441
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jazda kradzionymi

Wiadomości: Dolny Śląsk
Czwartek, 6 września 2007, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 6 września 2007, 13:02
Autor: TEJO
Fot. ŁOSG
Złodzieje szturmują granicę zrabowanymi autami.

Strażnicy graniczni w Jędrzychowicach podczas wspólnej kontroli z pogranicznikami niemieckimi ujawnili skradzione za Nysą Łużycką audi A-4, którym podróżowało dwóch Niemców.
Pojazd zrabowano w nocy z 1 na 2 września. Wartość oszacowano na 70 tysięcy złotych.

Z kolei strażnicy w Bogatyni podczas kontroli drogowej zatrzymali pojazd z przerobionymi numerami identyfikacyjnymi. Był to volkswagen passat. Za którego kierownicą siedział mieszkaniec Kopaczowa.
Ustalono, że pojazd został skradziony pod koniec sierpnia w Żarach. Kierowca został zatrzymany pod zarzutem kradzieży. – Wartość ujawnionego pojazdu wynosi około 10 tysięcy złotych – poinformowała kpt. Joanna Woźniak, rzeczniczka Łużyckiego Oddziału Straży Granicznej.

Obydwa pojazdy wrócą do właścicieli. Złodziejom grozi kara do pięciu lat więzienia.
W poniedziałek strażnicy graniczni zatrzymali także audi z przerobionymi numerami identyfikacyjnymi. Pojazd także pochodził z kradzieży.

<b> Przemyt zegarków i graniczna ucieczka </b>
Nie uda się Czechowi sprzedać w Polsce zegarków z podrobionym znakiem towarowym. Podróbki zostały przechwycone na granicy. Wartość trefnego towaru oszacowano na 8 tysięcy złotych.
Z kolei w Bogatyni kierowca volkswagena jetty zareagował ucieczką na widok patrolu straży granicznej. Nie bez powodów. Przemycał ponad trzy tysiące papierosów z rosyjskimi i ukraińskimi znakami akcyzy. Sprawca był znany stróżom prawa. Został zatrzymany do dyspozycji policji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ja007 6-09-2007 13:10
do złodzieji poczekajcie do 1 stycznia–niebedzie kontroli granicznych bedzie latwiej.pozdrwaim wszystkich co maja lepkie rece tylko ruszajcie mojego audi a6.takie czrne DJ...
~hahahah 6-09-2007 14:36
pewnie rezjestracja zaczyna sie w tej a6 na 03 hahahhahahaha
~Do ja007 6-09-2007 16:35
W 86 r. nie robili A6, wiec o co Ci chodzi ?
~husar 7-09-2007 23:06
czy Polska musi slynąć z tych ka...lii zlodziejskich , czy tego scierwa zlodziejskiego nie mozna na miejscu ukatrupic tylko bawic sie w jakies ścigania i aresztowania – przecież te zlodzieje to nic nie warte chwasty spoleczne pochodzące z polski i taka robią polakom opinię W Angli te polskie scierwa zlodziejskie zostaly w części wytępione.Gorzej mają przybywający na wyspy porządni ludzie , bo prawie kazdego biorą za zlodzieja jak dowiedzą sie że jest z Polski.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group