Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 6475
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wlk.: Janowice najlepsze wśród trampkarzy

Wtorek, 26 stycznia 2010, 9:17
Aktualizacja: Piątek, 29 stycznia 2010, 11:35
Autor: ahawer
Janowice Wlk.: Janowice najlepsze wśród trampkarzy
Fot. M.Sz/J.W
W minioną sobotę, jak zapowiadaliśmy, w Janowicach Wielkich odbył się turniej halowej piłki nożnej trampkarzy.

W turnieju brało udział aż 10 zespołów podzielonych na dwie grupy.
W grupie A zagrały : Karkonosze Jelenia Góra , KKS Jelenia Góra, Włókniarz Mirsk, MKS Szczawno Zdrój, Orzeł Mysłakowice , a grupę B utworzyły : Chojnik Jelenia Góra, Gimnazjum Janowice Wielkie, Orzeł Wojcieszów, Bóbr Marciszów i Szczyt Boguszów Gorce.
W grupie A zwyciężyli młodzi piłkarze z Mirska przed KKS Jelenia Góra, a w drugiej grupie niespodziewanie zwyciężyli uczniowie z miejscowego Gimnazjum w Janowicach Wielkich wyprzedzając Chojnika Jelenia Góra.
W meczu o 3 miejsce KKS ( trener- Harapin Leszek ) wygrał z Chojnikiem ( trener-Gierasimuk Krzysztof) 2 :0 i mógł cieszyć się z miejsca na „pudle”.
W finale po regulaminowym czasie gry Gimnazjum Janowice Wielkie remisowało z Włókniarzem Mirsk 1 :1 i do wyłonienia zwycięzcy sędziowie musieli przeprowadzić konkurs karnych. Większym opanowaniem wykazali się podopieczni Jarosława Wichowskiego z Janowic Wielkich i wygrali 2:1.

Po skończeniu zawodów nastąpiła uroczysta dekoracja, gdzie organizatorzy zawodów wręczyli wszystkim drużynom pamiątkowe dyplomy ,a dla najlepszych zespołów puchary. Nie zapomniano również o wyróżnieniach indywidualnych. Najlepszym zawodnikiem wybrany został Adrian Michalak z Janowic Wielkich, bramkarzem Norbert Mateusiak z Mirska, a królem strzelców z 4 golami na koncie został Szymon Czechowski z KKS.
Organizatorzy J. Wichowski i S. Celt zgodnie już z tradycją turniejów w Janowicach Wielkich przygotowali również nagrodę za najładniejsza bramkę turnieju. Otrzymał ją Krzysztof Czycz z Mysłakowic.

Następny turniej na hali w Janowicach Wielkich przewidziany jest 27 lutego w kategorii młodzików. Drużyny chcące brać udział w tym turnieju prosimy o kontakt pod numerem 502471954.

Końcowa kolejność turnieju:

1. Gimnazjum Janowice Wielkie
2. Włókniarz Mirsk
3. KKS Jelenia Góra
4. Chojnik Jelenia Góra
5. Bóbr Marciszów
6. Orzeł Mysłakowice
7. Szczyt Boguszów Gorce
8. Karkonosze Jelenia Góra
9. Orzeł Wojcieszów
10. MKS Szczawno Zdrój

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Jelenia Góra zyska na powrocie wojska do miasta?

Oddanych
głosów
1071
Tak
59%
Nie
34%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group