Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5555
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jakuba G. za olej z konopi czeka wysoki wyrok?

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 8 kwietnia 2015, 7:50
Aktualizacja: Czwartek, 9 kwietnia 2015, 8:29
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Archiwum
Jeleniogórzanin Jakub G. został zatrzymany pod zarzutem przemytu dużej ilości środków odurzających. Aktywista Stowarzyszenia Wolne Konopie od wielu lat działa na rzecz depenalizacji marihuany ze szczególnym uwzględnieniem jej medycznych zastosowań.

- Kubie grozi od 3 do 15 lat więzienia za ratowanie życia pacjentom, którym tradycyjne metody leczenia nie pomagają – grzmią w internecie zwolennicy legalizacji marihuany.

- Wyszedłem z aresztu za kaucją. Grozi mi 15 lat więzienia. Jestem uznany za zbrodniarza. Postawiono mi zarzut przemytu dużej ilości środków odurzających w postaci 0,9 kg oleju z konopi. Nie przyznałem się do zarzutu. Pomijając fakt, ze jest to wystarczająca ilość na przeprowadzenie terapii raptem dla dwóch pacjentów z glejakiem 4 stopnia, chcę zaznaczyć, że oskarżono mnie o przemyt 40 000 działek odurzających... oleju, który do odurzania się nie służy – napisał na facebook'u jeleniogórzanin Jakub G.

Działacze przypominają, że sprawa ma miejsce zaledwie tydzień po ogłoszeniu stanowiska Trybunału Konstytucyjnego, który co prawda nie poparł całkowitej depenalizacji, ale zasygnalizował ustawodawcy, że należy rozważyć zmianę w prawie dotyczącą medycznych zastosowań marihuany.

"Z punktu widzenia określonej grupy obywateli korzystających ze świadczeń opieki zdrowotnej dopuszczenie medycznego wykorzystywania marihuany wymaga rozważenia z uwagi na terapeutyczną przydatność marihuany w pewnych stanach chorobowych" – czytamy w postanowieniu Trybunału Konstytucyjnego skierowanym do Sejmu.

- Pamiętajcie, to nie wina policji. To wina nieodpowiedzialnych polityków, którzy kosztem obywateli bawią się klockami w przedszkolu zwanym Sejmem. Niestety wina leży również w dużej mierze po stronie lekarzy, za których zwykli ludzie postawieni pod ścianą muszą zgłębiać wiedzę medyczną i prowadzić ukryte terapie – podkreślał „Jakub G.”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (72) Dodaj komentarz

~legalize it 8-04-2015 8:11
jakub trzym sie dasz rade jako jeden z wielu ktorzy walcza z tym systemem tylko dla tego brak medycznego zastosowania bo kasa proste
~anonim777 8-04-2015 8:23
Po pierwsze jak by miał koloratkę i paszport Watykanu to nie było by problemu . Zwykli ludzie mają cierpić .
~bohater 8-04-2015 8:31
Powinien order od prezydenta RP dostać, a nie do więzienia iść!
~jeronimo 8-04-2015 8:31
oczywiście olej przewoził charytatwnie, nie zrabiając na śmiertelnie chorych pacjentach. Ot taki nowoczesny filantrop, który na swoje barki wziął ciężar długoletniego więzienia, w zamian za zwykłe słowo "dziękuję" i pamięć rodzin i bliskich tych, którzy potrzebują leczenia... Chrzanienie w bambus, koleś zarabiał pewnie sporą kasę pod płaszczykiem depenalizacji posiadania marichuany leczniczej. I nie ważne, czy można się tym odurzyć, czy nie, jak jest zakazane, to jest.
~ 8-04-2015 8:38
Jak nie ważne??? Zarzut dotyczy środków odurzających! Olej służy do leczenia, a nie odurzania! To tak jakby wsadzać do więzienia za posiadanie ostrych noży w kuchni, które służą ci np. do krojenia wędliny, a nie do zabijania i okaleczania.
~ 8-04-2015 8:44
napisano Nie kradnij, za kradzież nic nie robią złodziejom, jakoś w biblii nie ma nie uprawiaj ziela....... niby demokracja a nie można się leczyć. w pierdlu siedzieć za olej z rośliny to tylko w Polsce, a p...le, mordercy złodzieje chodzą sobie wolno
~ 8-04-2015 8:56
W każdym sklepie zoologicznym można kupić kilogramy nasion konopi indyjskiej, dlaczego ich nie ścigają? Czasem sobie kupuję i prażę, są bardzo pyszne i zdrowe. Kiedyś dzieciom się dawało prażone nasiona konopi i były zdrowe i nic się im nie działo. Policja też powinna trochę myśleć, a nie jak te roboty wykonywać polecenia, najczęściej szkodzące normalnemu człowiekowi, ale jak się prosi policję o pomoc, to można skonać w oczekiwaniu na ich pomoc. Policja chroni bandytów i tyle w temacie.
~ 8-04-2015 9:10
Policja to bezmózgi, niech się nawzajem pozamykają, bo znam takich co noszą mundur i ćpają, nie tylko marychę, ale i amfetaminę.
~Wiesiu 8-04-2015 9:13
Papierosy, marycha, wóda, cukier biały, kawa to wszystko używki o podobnej szkodliwości lub nieszkodliwości, wszystko zależy od tego czy korzysta się z nich z głową czyli zachowuje umiar. Druga, oddzielna sprawa w tej sprawie to przemyt. Dura lex, sed lex. Jeśli można przemycać marychę to dlaczego nie wóde i papierosy?
~Wiesiu 8-04-2015 9:15
Nie uważam Jakuba G. za z...za tylko za przemytnika.
~do Wiesia 8-04-2015 9:32
Wóda i papierochy niszczą organizm, zabijają powoli, czasem szybciej. Tu jest mowa o oleju z konopi, a nie maryśce do palenia. Czytaj ze zrozumieniem.
~? 8-04-2015 9:58
a jakis s... za zabicie chlopaka pod atrapą dostal 5 lat. bravo.
~Ktośka 8-04-2015 10:18
Do jeronimo i innych niedowiarków: Z tego, co wiem, chłopak faktycznie przywoził olej dla ludzi chorych. Dla waszej wiadomości - nie dilował dla zysku! W Jego rodzinie występują nowotwory. Byłam zawsze największą przeciwniczką marychy. Do momentu, kiedy nie przekonałam się,że syn znajomego u którego zbyt późno zdiagnozowano guza mózgu i na którym lekarze położyli krzyżyk- każąc zabrać Go do domu, żeby tam spokojnie umarł- ( najwyższy stopień złośliwości glejaka) właśnie dzięki pomocy Kuby i dzięki olejowi, który pan Jakub sprowadzał - nie tylko żyje, ale ostatni tomograf pokazał, że guz zniknął. Nie wiadomo, czy choroba nie powróci, kiedy przerwie leczenie. Pan Jakub nie zasłużył na więzienie. Pomógł wielu ludziom. A olej z konopi leczy na prawdę. Ten człowiek nie może zostać ukarany!!!
~ 8-04-2015 10:25
http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/medycyna-niekonwencjonalna/marihuana-wlasciwosci-lecznicze-przydatne-w-terapii-raka-sm-jaskry_34974.html
~Strażnik żyrandola 8-04-2015 10:29
Dlatego na żadne wybory nie pójdę! Partie polityczne w Polsce nie reprezentują naszego dobra, nie dbają o nas, nasze zdrowie, godne życie. Dbają o swoje 4 litery. Każdy ma prawo leczyć się czym zechce, kij w to w oko bezkarnym, złodziejom sejmowym.
~123 8-04-2015 10:42
Dobre dobre pamietam typka z Cieplic(M.) jak jeszcze latał i handlował narkotykami jakies 12 lat temu a teraz leczy buhahaha dobre dobre pewnie Barana,kuter noge i innych tez leczył :))) wszyscy go znaja i Policja tez wie ze handlował a wychodzi to z jego kartoteki bo juz wczesniej odbył sankcje za handel i do tego sie nie przyznał.to jest zwykły dealer
~ktośka 8-04-2015 10:47
Oto apel rodzin chorych- leczonych tym olejem ( dzięki Panu Kubie), który ukazał się w internecie: Wobec informacji o zatrzymaniu a następnie postawieniu zarzutu popełnienia zbrodni Jakubowi G. za sprowadzenie nielegalnego w Polsce oleju RSO, leku, który ratował życie jego najbliższych, jako pacjenci i rodzice pacjentów wyrażamy swoje oburzenie i zaniepokojenie taką praktyką wprowadzoną w życie tydzień po ogłoszeniu przez Trybunał Konstytucyjny postanowienia sygnalizacyjnego w sprawie sprzeczności z Konstytucją przepisów sankcjonujących leczenie substancjami zawartymi w konopiach indyjskich. Mo...lnym obowiązkiem każdego człowieka jest ratowanie zdrowia i życia osób najbliższych wobec bezradności medycyny konwencjonalnej nawet kosztem własnej odpowiedzialności karnej.
~Ktośka 8-04-2015 10:48
Pacjenci i rodzice pacjentów tzw. lekoopornych i chemioopornych, w stanach terminalnych, skazani na leczenie tradycyjnymi i znanymi od tysięcy lat środkami pochodzącymi z natury – znają się ze sobą i tworzą skonsolidowane środowisko. Wymieniamy się wiedzą, informacjami, spostrzeżeniami, obserwacjami skuteczności leczenia, pomagamy sobie w zdobywaniu literatury, informacji, kontaktów do specjalizujących się w takim leczeniu lekarzy, do zagranicznych aptek, krajów, w których bez narażania na odpowiedzialność karną można przejść skuteczną – ale w Polsce zakazaną – terapię. Nie wszystkich z nas stać na rodzinny wyjazd za granicę i podjęcie tam leczenia.
~Ktośka 8-04-2015 10:49
Leczymy więc siebie lub naszych najbliższych w Polsce, w poczuciu stałego zagrożenia zatrzymaniem, aresztowaniem, karą pozbawienia wolności, represjami, narażeniem naszych bliskich chorych wśród których są śmiertelnie chore dzieci na pogorszenie stanu zdrowia w razie naszego zatrzymania i odebrania leku, co wiąże się z przerwaniem terapii. Świat nie kwestionuje leczniczych właściwości substancji zawartych w konopiach i ich skuteczności, terapie takie są legalnie prowadzone w innych krajach, a w ramach terapii eksperymentalnych także w Polsce, z niestety ograniczoną liczbą i schorzeń i pacjentów kwalifikowanych do takiego leczenia. Jedyny dostępny w aptekach polskich lek na bazie tzw. „marihuany” Sativex ma zastosowanie w przypadku chorych na stwardnienie rozsiane i jest bezużyteczny w chor
~Ktośka 8-04-2015 10:51
obach nowotworowych i padaczkach, a koszt miesięcznej terapii przekracza finansowe możliwości przeciętnie nawet sytuowanego człowieka. W tej sytuacji podejmowanie działań procesowych wymierzonych w samodzielnie leczących się ludzi lub w ich bliskich oraz zatrzymywanie leku - ocenić należy jako działanie wymierzone przeciwko zdrowiu i życiu śmiertelnie chorych ludzi. Faktem jest, że w dalszym ciągu obowiązują przepisy uznane przez Trybunał Konstytucyjny za niezgodne z Konstytucją i organy wymiaru sprawiedliwości zmuszone są do ich stosowania dopóki Sejm przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii nie znowelizuje. Niemniej jednak zarówno osiągnięcia medycyny i aktualna wiedza medyczna, jak i stanowisko Trybunału Konstytucyjnego muszą mieć wpływ na sposób prowadzenia takich postępowań oraz
~Ktośka 8-04-2015 10:51
właściwą ocenę stopnia społecznej szkodliwości czynów polegających przecież na ratowaniu życia osób danemu człowiekowi najbliższych lub życia i zdrowia jego samego. Stwierdzić należy, że ratowanie życia ludzkiego nawet przy pomocy środka w Polsce zakazanego – nie jest zachowaniem nacechowanym jakimkolwiek stopniem społecznej szkodliwości. Z tego powodu apelujemy do organów prowadzących postępowania przeciwko pacjentom i ich bliskim o umorzenie tych postępowań z uwagi na brak stopnia społecznej szkodliwości czynów polegających na ratowaniu zdrowia i życia środkami leczniczymi stosowanymi w innych krajach świata i powszechnie akceptowanymi medycznie.
~SŻ 8-04-2015 10:53
Dilerem to jest chłopczyku każdy sklep monopolowy. Faceta złapali z olejkiem CBD czyli substancją niepsychoaktywną! Poczytaj sobie w internecie o CBD, tylko nie wiem czy twój mózg to ogarnie. Jeśli olejek jest taki be, to czym do licha jest alkohol? Politycy, prawnicy, prokuratorzy zlitujcie się i zacznijcie tworzyć system prawny dla obywateli. Ten, kto zażywa nie jest niczyim wrogiem. Gdy sam zachoruje, też będę musiał pójść do dilera! WYJŚCIA MIEĆ NIE BĘDĘ. Miejsce CBD to apteka!
~jello 8-04-2015 11:17
to chory kraj.wody zabroncie bo 90 proc za nia siedzi
~JASMM 8-04-2015 11:35
Kryminalizowany status marihuany w Polsce to efekt połączenia zd...lałych, skorumpowanych przez lobby farmaceutyczne politycznych decydentów i kompletnej ignorancji, niewiedzy i zwykłego draństwa. Koncerny farma płacą olbrzymie łapówki tym byd.akom, żeby uniemożliwić ludziom dostęp do tej TANIEJ I SKUTECZNEJ, a do tego bezpiecznej terapii wielu śmiertelnych i grożnych chorób. Klinicznie udowodniona lista chorob skutecznie leczonych marihuaną jest bardzo długa. Koncerny nie mogą jednak opatentować konopi i czerpać z tego zysków, więc wpływają na władze, żeby konopie były niedostępne, a ich posiadanie karalne.
~kora 8-04-2015 12:39
człowieku nikt nie czepia się kogoś za substancję nieaktywną. To tak jak z konopiami przemysłowymi poniżej 2 procent. Idż na dyskotekę i zobacvz te zaćpane dziecio a potem podyskutujemy. Jak twoje dziecko aby zdobyć narkotyki zrobi WSZYSTKO. Jeżeli tego niekumasz to na drzewo. Nie narkotykom pod żadną postacią.
~Aleks 8-04-2015 12:52
https://www.youtube.com/watch?v=g2l2UqZ9TwI
~ 8-04-2015 13:08
Kora z ciemnogrodu daje czadu :D tu nie ma mowy o narkotykach na dyskotekach, mowa jest o lekarstwie! W wielu lekarstwach jest alkohol, zabroń ich używania, bo jeszcze uzależnią! Co innego spożywanie, co innego leczenie! Ludzie umierają na nowotwory, a ciemnogród zakazuje ich leczenia olejem z konopi. To dopiero barbarzyństwo!
~bzium 8-04-2015 13:09
Istnieje kilka rodzajów oleju z konopii. Niektóre z nich są psychoaktywne.
~ 8-04-2015 13:27
no właśnie a te niby-policyjanty podały na **, że tam THC jest w tym olejku. Coś nie wiedzą o czym informują. Może jakąś pikietę wartoby zorganizować w celu poparcia Kuby, bo to żenujące. za zabicie 4 osób w wypadku samochodowym klientka też dostała jedynie pięć lat, a tu za wywar z rośliny ma być od 3, żenada, pewnie nic mu nie zrobią a to tylko popisówa przezd mediami.
rymcycymcy 8-04-2015 14:15
Patrzyłem na facebuku i tam nie ma żadnego ...Jakuba G ! :)
~ocobiega? 8-04-2015 14:21
szukałem w wikipedii i nie ma ani słowa o narkotycznym działaniu takiego oleju, natomiast podkreśla się zastosowania kosmetyczne i zdrowotne. trochę więcej znalazłem na Wirtualnej Polsce http://zdrowie.wp.pl/zdrowie/metody-naturalne/art312,olej-konopny-jak-wplywa-na-zdrowie.html tam autor wprost twierdzi, że olej konopny to nie narkotyk. Dlatego mam wątpliwości co to za olej konopny, który zakwestionowała policja? może wzmocniony jakimś dopalaczem.
~ 8-04-2015 14:49
Te zaćpane dzieci na dyskotekach biorą ekstazę (piguły), amfetaminę, metaamfetaminę (czech), po tym ostatnim to już dzieciakom mózgi wyparowują. Jeżeli nawet braliby LSD (kwas), w co wątpię, bo po tym nie zaszaleją, raczej będą potulne jak baranki, i tu wkleję fragment z wikipedii: "Zgodnie z wynikami badań prof. Davida Nutta z Bristol University i członka rządowej Komisji Doradczej ds. Nadużywania Narkotyków (ACMD) LSD jest jedną z najmniej groźnych substancji psychoaktywnych. W jego klasyfikacji używek LSD zajmuje miejsce czternaste z dwudziestu, podczas gdy alkohol piąte."
~ 8-04-2015 15:05
A kto pójdzie siedzieć za ludzi którzy teraz poumierają bo nie dostali leku? To dla niektórych jest ostatnia nadzieja i szansa.
~ 8-04-2015 15:08
ps. Proszę zakazać też leków przeciwbólowych, amolu, morfiny i wszystkich innych uzależniających, zawierających substancje psychoaktywne włączając w to alkohol
~Gonzo 8-04-2015 16:13
Kiedy ze sklepów zniknie alkohol????Same choroby przez to!
~ocobiega? 8-04-2015 17:18
Już wiem - nie chodzi o olej konopny tylko olej haszyszowy będący skoncentrowaną marychą czy ziołem.
rymcycymcy 8-04-2015 17:36
...może Kujawski !? :) ...podobno dwa łyki zamieniają faceta w kotleta ! :)
~juhn 8-04-2015 18:22
GOSTEK zrobił konkurencje dla systemu i musi beknąć - jak system się za to weźmie to ten sam olej będzie do kupienia na receptę w aptece tyle tylko że w kapsułkach i po 500zł za jedną sztukę
~bzdura jakas 8-04-2015 18:23
mhm ciekawe ile tego THC - jestem przekonany że THC dałoby się wykryć również w tych wszystkich produktach. http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=konopie&bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-4-spt-0113 poza tym J.W. dopóki nie zostanie zakazany alkohol i papierosy zakazywanie "marihuany" jako używki jest hipokryzją to po pierwsze, po drugie polska policja nie walczy z hadlem narkotykami tylko współpracuje - gdyby walczyła to by przegrała by tą wojnę tak jak przegrywa ją DEA czy Meksyk. http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1588697,1,usa-stany-legalnej-marihuany.read http://en.wikipedia.org/wiki/War_on_Drugs#Efficiency_of_war_on_drugs_in_the_United_States
~anioł stróż 8-04-2015 18:31
Czy w tych kartach też jest THC? http://allegro.pl/karty-do-gry-bicycle-hemp-konopie-poker-talia-i5191633093.html
~->18:23 8-04-2015 18:34
ale co to za argument dla sądu --proszę wysokiego sądu a w Meksyku też handlują!
~trhue 8-04-2015 18:49
zamknąć i bez dyskusji
~xdfdfsd 8-04-2015 18:55
wszedzie jakub g. az sie boje lodowke otworzyc , gosciu co mnie to obchodzi , sprowadzales nielegalny towar to co placzesz ? wodke bez akcyzy jak sciagniesz to tez bedziesz sie tlumaczyc ze lecznica? jest zabronione i tyle ! bylo robic afere zanim miales cieplo.
~do 123 frajerze i cwelu 8-04-2015 19:00
Nie wypisuj głupot i publicznie nie obrazaj osob ktore naprawde zasluguja na medal ,on swoim zachowaniem walczy o normalnosc i prawo do leczenia naturalnymi srodkami a nie jakas p...na chemia ,nigdy nie chandlowal dragami ... a to ze od zawsze był zagorzałym zwolennikiem thc chwała mu za to, znam go i popieram a chamstwa i k... nie zdzierze ty memloku schowany za monitorem ktory gra filozofa i wszechwiedzacego zyjesz w wirualnym swiecie to dalej ... i ....Przepraszam za wyrażenia ale jak czytam takich zgniłych z zawisci baranów to mnie ponosi.
~Wiesiu 8-04-2015 19:17
Kuba może myśleć, że jest czysty a badania laboratoryjne wykażą, że w oleju były substancje radioaktywne na zamówienie mafii albańskiej. Cóż jedno jest pewne wszedł na poletko zarezerwowane dla bardzo dużych graczy i wszystko może się zdarzyć. Komu da wiarę sędzia nietrudno się domyśleć.
~ 8-04-2015 19:23
o i oleju z konopi mowi tez Polka mieszkajaca w Australii ktora chorowala na raka ,nie wierzycie to ogladnijcie na YT filmy jej autorstwa - wpiszczie Kącik Hani a dowiecie sie jak ona wyleczyla sie z raka pluc stosujac olej z konopii
~Rydzyk rules 8-04-2015 19:25
Pelno tu zdewociałych i niereformowalnych cymbałow którzy nigdy nie mieli z tym doczynienia, ale oczywiscie wypisuja durnoty pierwsi. Ale śmiem przypus...ć że mieli najlepszego z najlepszych senseja zaslugujacego na nobla ojca dyrektora T.Rydzyka gloszcego tezy typu ze marihuane wali się po nosie albo czy marihuana jest z konopii?
~xxx 8-04-2015 19:34
LEPIEJ KOGOŚ ZABIĆ pod ATRAPĄ za to tylko 5 lat dostał zabójca.I w takim ku.. kraju żyjemy.
~Do jeronimo zal ci d... sciska 8-04-2015 19:49
Nawet jesli zarabiał to nikomu to nie powinno przeszkadzac bo robił to w słusznej sprawie wolałbym zapłacic komus za naturalny lek niz nabijac kabze korporacji i dostawac chu.. wie co i z czego i z niewiadomo jaka marza? A ze zyjemy w kraju gdzie kazdego boli ze ktos jest sprytniejszy ma wiecej to niech dalej oglada 'sekrety sasiadów'nara
~teyo 8-04-2015 20:23
A były prezydent JG zniszczył , ryneczek na 1-maja , pozbawił chleba , pespektyw , pracy . I nagle ten przydu.. zostaje wice dyrektorem muzeum ( którego nikt nie odwiedza , ale za grube miliny wyremontowano ) KTO wyrządził większe winy społeczne !!! A pani zofia i ANILUX !!! TO JES sprawiedliwość społeczna , demokracja ?????????
~pipo 8-04-2015 20:53
Wyjdźmy na ulice ludzie weźmy się za nich tych wszystkich parszywcow którzy nam wszystko narzucają😈
~prawy 8-04-2015 21:06
jak cos jest zakazane to jest zakazane dla wszystkich i koniec !!! jakby bylo wolno to co innego!! zamykac to narkotyk
~teyo 8-04-2015 21:15
Do prawy OK Ale tak nie jest . Ty przekraczasz prędkość mandat . sędzia przekroczy , poseł , adwokat , znajomy sweterka , policjant na BANI dla nich nie jest to zabronione !!! GDYIE rownosc wobec prawa ____
~eh 8-04-2015 22:24
chore, ** prawo, chore sądownictwo i egzekutorzy
~arnar 8-04-2015 23:49
co oni chcą od mlodego przecierz to znany lek na zachodzie o co afera..
~kora 2 9-04-2015 7:35
Jakub to jakis wybawiciel?! Czemu farmaceuci sie tym nie zajmą. FACHOWCY ?! Pan Jakub ot tak dla chorych ?! FILANTROP ?! Pod postacią dobra chce rozprowadzać "zagładę " dzieciaków i pozbawiać ich wolności ludzkiej ?! . Nie krytykuje p Jakuba , badania i lega jest potrzebny. !!!!!!!!!!!!!!!!
~Ktośka 9-04-2015 7:57
Do Kory - No właśnie - Czemu farmaceuci się tym nie zajmą ???? " BO NIE CHCĄ!!!! Ludzie- zwracam się tu do wszystkich tych, którzy piszą tu o narkotyku,zamykaniu itd. Przez nowotwory straciłam 3 najbliższe osoby. Mało kto z Was wie, co czuje kobieta, która traci dziecko i nie może NIC Q-wa zrobić !!! Co się czuje, kiedy patrzy się na matkę, która wychudzona, niczym człowiek z obozu koncentracyjnego - dusi się zwinięta w szpitalnym łóżku, a lekarz ze wzruszeniem ramion mówi : " No wie pani... w tym wieku i z TAKIM rozpoznaniem, mamy przykaz odgórny, żeby nie ratować..." i dopiero po dzikiej awanturze podłączają tlen i zastrzyk z morfiną, żeby matka godnie umierała... Te obrazy, zostaną mi pod powiekami do końca życia. Nikomu tego nie życzę!!!! To dlatego włączyłam się w akcję ratowania
~Ktośka 9-04-2015 8:05
Jakuba B. Chłopaka stąd! Rymcymcymcy - piszesz, że na FB nic nie ma o Jakubie G. Wpisz sobie : Pomóżmy Jakubowi zwyciężyć ze złośliwym guzem mózgu - a zobaczysz blog ojca- który przy udziale kilkuset osób ratuje od dwóch lat syna, któremu lekarze dali pół roku życia... Jakub G. pomagał także Im. Dzięki olejowi - chłopak ma szansę zyć. Tam jest opisane wszystko. Dzień, po dniu. I Oni walczą o to, aby lek. TAK_ LEK - a nie narkotyki dla małolatów - stał się legalny. Tylko, że w przypadku nowotworów CZAS to jest to, czego nie ma! Brak tego czasu na przepychanki w sejmie!!! Bo nowotwór nie czeka! Moja mama zmarła w 3 tyg. od diagnozy. Dziecko - nie zdążyło się urodzić a brat - walczył ponad rok... Dlatego właśnie ludzie ci łamią prawo. Gdybym wcześniej wiedziała o oleju, też bym je łamała
~Ktośka 9-04-2015 8:13
Poszłabym do samego diabła, żeby ratować tych, których kocham. Gdybym tylko mogła.... Gdyby ktoś dał mi czas.... więc zanim ponownie krzykniecie - TO NARKOTYK! ZAMKNĄĆ GO! Pomyślcie przez chwilę. przez ułamek sekundy wyobraźcie sobie najbliższą osobę, która odchodzi w niewyobrażalnych cierpieniach,sina, zwinięta w kłębek na jakimś parszywym łóżku w szpitalu, a gdy wchodzicie na salę, widzicie co się dzieje i zaczynacie krzyczeć, słyszycie jęk matki -a jakaś obojętna piguła z wewnętrznego w Jeleniej Mówi Wam: Pani mama już od wczoraj wieczora jest w takim stanie. To agonia. Niech Pani sobie idzie przy niej posiedzieć, będzie jej lżej.... Ona nic nie czuje... A wy Q-wa wiecie, że to nie prawda! A potem pomyślcie, że taki olej, nawet jeśli nie uratuje, pozwoli nie cierpieć. Potem- osądzajcie
~123 9-04-2015 8:32
Widać żę chłopak z Malinnika daje radewczesniej handlował i latał po Cieplicach razem z innymi a teraz ratuje życie dobre dobre a możę niech sie wypowiedzą co kupuja i kupowali do Jakuba to zobaczymy ile zarabia.Jeszcze nie widziałem zeby Dealer dawał komuś coś za darmo.Chłopak beknie za to bo już w przeszłości Policja go zna i wiedzą co robił razem z innymi.
~JASMM 9-04-2015 9:40
Wszyscy święto.ebliwi i z "zasady" przeciwni czemukolwiek powinni na początek zobaczyć ten film : ***https://www.youtube.com/watch?v=1aiQR_PKHHE
~rencista 9-04-2015 9:56
wcale sie nie dziwie ze sa tacy pseudolekarze bo sprobojcie dostac sie do byle jakiego specjalisty na kase chorych/ ktora wszyscy oplacamy/ to terminy za rok lub kilka lat, prywatnie to natychmiast. zlodzieje poczawszy od ministra zdrowia i calej gory oraz sejmu. to nalezy zmienic.
~aa 9-04-2015 12:41
Z dilera robią bohatera... Koleś kilka lat temu handlował narkotykami, teraz pewnie uznał, że przerzuci się na olej, bo może bezpieczniej nie wiem. Dobrze manipuluje i tyle.
~JASMM 9-04-2015 13:57
| ~Ktośka | Współczuję Ci i znam ten ból. To święto.ebliwi pokładający nadzieję w Bogu zabraniają innym nie cierpieć. Sami z cierpienia zrobili jakąś świętość i niedouki nie zdają sobie sprawy, że z bólem trzeba i można walczyć. Im ksiądz powiedział coś innego. Bozia cierpiał, to i ty musisz. Trzymaj się!
~ 9-04-2015 14:06
Cukier (taki do np. herbaty) bardziej szkodzi, niż wypalenie jointa, o Coca Coli nie wspomnę. Na tych produktach powinno być takie ostrzeżenie, jak na papierosach i fotka zepsutych zębów.
~xxx 9-04-2015 19:10
bardzo dziwne! Przecież w Krakowie i Katowicach są legalne sklepy, w których sprzedaje się produkty i leki robione z marihuany ! Jest w sprzedaży olej i maści dla dzieci oraz dorosłych,łuskane konopie, liście do zaparzań oraz kremy itp. Więc o co chodzi w powyższym przypadku? W Polsce są różne prawa ???
~Marek onysz 20-04-2015 20:30
A Benka nie zamknęli i poważniejsze miał zarzuty. Co z tym prawem ???
~arafat 22-04-2015 1:25
ten narkotyk jestem na tak zreszta papierosy tez narkotyk mysle ze kto chce bierze kto nie wiadomo sam pale nikt nikogo do niczego nie zmusza tesz slyszalem o rzolnierzu ktury mnial raka hemia nie pomagala marycha go uzdrowila
~nikszo... 25-05-2015 22:24
a ja znalazłem coś takiego http://www.straganzdrowia.pl/pl/p/Olej-konopny-tloczony-na-zimno-nieoczyszczony-250ml/114 czy to ten sam olejek? bo nie rozumiem... skoro kogoś zamykają, to dlaczego to można kupić legalnie w sieci?
~Magda55 28-05-2015 22:58
pomóżmy Jakubowi w pomocy ludziom cierpiącym ! ......... proszę wpisać na YT Medical Marijuana for Autism - KPTV 12 i proszę zobaczyć jak działa, jak potrafi zmienić życie olej marihuany ! tych obrazów.. cierpienia tego chłopca nie zapomnę do końca życia... a jaka zmiana nastąpiła po terapii olejem... nie myslałam,że uzyję tego słowa.............. CUD ...
~Mike Foro 11-08-2015 13:01
moja żona cierpi na raka tarczycy, który został potwierdzony jako etap cztery, lekarz powiedział mi, było niewiele mogła zrobić, bo nie reaguje na leczenie, ale mój szwagier przyszedł nam z pomocą, zamawiając ten olej konopny Rick Simpson fundacja powiedział pomagał trochę pacjenta walkę z rakiem różnego rodzaju, więc zdecydowaliśmy się dać mu szansę, tak daleko moja żona doskonale poprawia się bardzo dobrze i po chwili potrafi chodzić po domu wszystko sama. Czułem jego potrzeby i pozwolić innym, którzy cierpią z powodu tej ostrej choroby, które kiedyś, że masz dobry olej konopny może naprawdę dać jedną solidną drugą szansę życia. jeśli zdarzy ci się być w potrzebie tego oleju konopnego, możesz skontaktować się fundament, który dostarczony mój szwagier z tym e-mail: drricksimpsoncannabisoi
~Lawrence 18-05-2018 1:49
Świadectwo o tym, jak olej CBD trwale wyleczył raka mojej żony ... Moja żona została zdiagnozowana z rakiem, (zanim dowiedziałem się o Lawrence Peterson oil / RSO) szpital powiedział, że robi chemioterapię i radioterapię .. zrobiła .. i przeszła wiele .. ale nie ma lekarstwa, po chwili lekarze powiedzieli rak rozprzestrzeniał się i mogliśmy poszukać alternatywy .. przeszukałem internet i dowiedziałem się o oleju .. zadałem wiele pytań .. oglądałem filmy itp. zrobiliśmy olej nas samych, ale to nie mogło po prostu działać że robiliśmy więcej szkód niż pożytku, a rak nadal rozprzestrzeniał się, szukałem więcej w internecie i znalazłem zeznanie, że jakaś kobieta dostała olej za pośrednictwem e-maila, natychmiast skopiowałem e-mail: cannabisoil66@gmail.com, i napisałem do tego e-maila, a po godzinie dostałem odpowiedź z powrotem, zadając mi kilka pytań, i oświeciłem mnie, jak zdobyć olej w ciągu następnych 48 godzin, złożyłem zamówienie i przez następne 48 godzin olej dożylny dostał do nas. od razu moja żona zaczęła używać oliwy, to już dwa miesiące, odkąd moja żona używa oleju do leczenia, a problemy z rakiem zniknęły, ten fakt został wyjaśniony przez lekarza.i złożył to świadectwo dla tych gdy ktoś potrzebuje tego oleju, aby mu nie umrzeć w milczeniu, jest to lekarstwo na raka dziś e-mail: cannabisoil66@gmail.com Uwaga: Ta marihuana uzdrowiła ponad 5000 osób z różnymi typami i stadiami raka Dziękuję Ci..

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group